Pieraksts uz Aprīli:

31. marts – uz speciālistu konsultācijām;

31.05.2017. no 14:00 līdz 19.00

Eektroforēze

Elektroforēzes pamatā ir līdzstrāvas un medikamentu iedarbība uz organismu. Elektroforēzē, pielietojot medikamentus, organismā caur ādu vai gļotādu tiek ievadīti medikamentu joni. Organismā ievadītie medikamentu joni vispirms uzkrājas ādā. No turienes tie pakāpeniski uzsūcas un nokļūst vispārējā asinsritē. Uzsūkšanās var ilgi pat līdz 3 nedēļām. Medikamentu joni darbojas gan lokāli, gan visā organismā. Elektroforēzi izmanto ārstējot: sirds un asinsvadu slimības,  aterosklerozi, hipertonisko slimību,  perifēriskās nervu sistēmas slimības (ribstarpu neiralģiju, radikulītu, gremošanas orgānu un plaušu slimības). To lieto arī, lai veicinātu rētaudu uzsūkšanos. Medikamentus, procedūru ilgumu un skaitu nosaka ārsts atkarībā no slimības rakstura.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei