Pieraksts uz Augustu:

28. jūlijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Galvanodūņas

Patīkamās procedūras laikā uz traumēto un slimo ķermeņa vietu vienlaicīgi iedarbojas ārstniecisko dūņu aplikācija un galvaniskā strāva. Tāds salikums nodrošina vielmaiņas un audu ātrāku sadzīšanu, atslābina muskuļus un nervu audus, kā arī darbojas kā imunomodulējošs līdzeklis. Maksimālam efektam ārsti iesaka veikt 10–12 seansus.

Dūņu ārstniecību pielieto sekojošos gadījumos: radikulīta, artrīta un citu locītavu slimību, kā arī pēctraumu gadījumos. Šīs procedūras palīdz pie neiraļģijas un neirīta, deguna un pieres dobumu iekaisumiem, tonsilītiem.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei