Pieraksts uz Augustu:

28. jūlijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Darsonvalizācija

Darsonvalizācija ir procedūra, kuras laikā uz organismu iedarbojas ar impulsveida augstsprieguma un augstfrekvences maiņstrāvu. Kā ārstnieciskais iedarbības faktors ir elektriskais lādiņš, kurš rodas starp elektrodiem un ķermeņa virsmu.

Indikācijas: asinsvadu sistēmas saslimšanas, kāju vēnu varikoze, dermatozes, neirodermīti, dzirdes nerva neirīts, matu izkrišana.

Terapeitiskais efekts: darsonvalizācija paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu barošanos, mazina sāpes, niezi, veicina brūču dzīšanu. To izmanto neiralģijas, galvassāpju, hipertoniskās slimības, stenokardijas, ādas vēnu paplašināšanās un hemoroīdu, slikti dzīstošu brūču un čūlu ārstēšanā; stomatoloģijas praksē dažādu smaganu slimību (parodontozes, gingivīta, stomatīta) ārstēšanā un citur. Darsonvalizācija uzlabo ādas elastību, tāpēc to izmanto kosmētikā, lai aizkavētu grumbu rašanos un matu izkrišanu. Ārstēšanas kursu (procedūru skaitu) nosaka ārsts. Tas atkarīgs no slimības, vidēji 10—15 reižu, katru dienu vai ik pārdienas.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei