Mainīga vai patstāvīga magnētiskā lauka terapija

Magnētiskā lauka terapija iedarbojas caur ādu. Šī terapija uzlabo mikrocirkulāciju, palielina šūnu membrānu caurlaidību, palielina bioķīmisko reakciju un bojāto audu reģenerācijas ātrumu, mazina sāpes, mazina iekaisuma veidošanās iespējas, koriģē imūnsistēmu, paaugstina darbaspējas un sekmē dažādu lūzumu ātrāku sadzīšanu.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei