Ultraskaņas terapija

Ultraskaņas terapija iedarbojas uz organismu ar mehāniskām svārstībām. Ultraskaņas iedarbības mehānismu un terapeitisko efektu veido vietējas un vispārējas pārmaiņas organismā, kuras rada trīs efekti – mehāniskais, termiskais un fizikāli ķimiskais. Ar ultraskaņas palīdzību mīkstajos audos var ievadīt dažādus ārstnieciskos līdzekļus, kā rezultātā bez ultraskaņas iedarbības darbosies arī attiecīgā līdzekļa farmakoloģiskās īpašības.

Indikācijas: mugurkaula saslimšanas, muskulatūras sasprindzinājums, locītavu slimības (artrīti, artrozes), ausu, kakla, deguna saslimšanas, kuņģa – zrnu trakta slimības, (kuņga čūla), uroloģiskās un ginekoloģiskās saslimšanas.

Terapeitiskais efekts: paātrina vielmaiņas procesus, veicina infiltrātu uzsūkšanos, uzlabo asinsriti un limfas teci locītavās, veicina atjaunošanaās procesus bojātos nervos, samazina iekaisuma procecusus, sāpes un tūsku.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei