Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Logopēde no Ukrainas gūst pieredzi slimnīcā

Logopēdes (pirmā no kreisās)  G. Glezere, B. Trinīte, J. Zaščipasa, L. Gūtmane-Balode, Z. Tumševica.
Logopēdes (pirmā no kreisās) G. Glezere, B. Trinīte, J. Zaščipasa, L. Gūtmane-Balode, Z. Tumševica.

25.aprīlī Liepājas Reģionālās slimnīcas logopēdi uzņēma Kijevas Medicīnas centra „Universālā klīnika „Oberig”” Rehabilitācijas nodaļas vecāko logopēdi Jūliju Zaščipasu, kas slimnīcā bija ieradusies pieredzes apmaiņas vizītē. „Universālā klīnika „Oberig”” ir viena no lielākajām privātajām klīnikām sabiedrības veselības jomā Ukrainā.

 

Vizīte tika rīkota pēc diētiskās pārtikas kompānijas NUTRICIA iniciatīvas, kas uzaicināja J.Zaščipasu doties uz Latviju, lai iegūtu jaunu pieredzi tiekoties ar Liepājas slimnīcas speciālistiem.

 

Logopēde Baiba Trinīte pastāstīja, ka Liepājas Reģionālās slimnīcas speciālisti strādā ar inovatīvām diagnostikas un terapijas metodēm disfāgijas (rīšanas traucējumi) jomā. „Mums ir labi izveidota pacientu skrīninga, diagnostikas, atlases un logopēdiskā darba sistēma. Mēs strādājam multidisciplinārā komandā, kurā ietilpst fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, radiologi, neirologi, māsas, māsas palīgi, kā arī piederīgie,” norādīja B. Trinīte.

 

Logopēdes Baiba Trinīte, Liene Gūtmane-Balode, Gita Glezere un Zane Tumševica kolēģi no ukrainas iepazīstināja ar slimnīcas logopēdu darba ikdienu. Viešņa apmeklēja stacionāra pacientus Rehabilitācijas, Neiroloģijas un Radioloģijas nodaļā, kā arī tikās ar ambulatoriem pacientiem. J.Zaščipasa atzinusi, ka tikšanās bijusi ļoti noderīga, jo guvusi atbildes uz daudziem profesionāliem jautājumiem. Viņu pārsteidzis, ka tāda līmeņa aprūpe, kādu nodrošina mūsu slimnīca, ir pieejama jebkuram cilvēkam, jo ukrainā tas ir iespējams tikai privātās klīnikās - tādā kādā strādā viņa. Visatzinīgāk viņa novērtējusi komandas darbu pacientu aprūpē.

 

Latvija ir pirmā Eiropas valsts, ko apmeklēja J.Zaščipasa. Viņa pastāstīja, ka Ukrainā, sniedzot rehabilitācijas pakalpojumus, daudz iznāk strādāt ar pacientiem no kara darbības zonas un speciālistu apmacībā esot daudz spēcīgāki kontakti ar Amerikas Savienotajām valstīm un Kanādu. Tāpēc Eiropas pieredze bijusi īpaši noderīga. Savukārt pēc Liepājas slimnīcas apmeklējuma  J.Zaščipasa un slimnīcas logopēdi piedalījās 5.Baltijas logopēdu kongresā Šauļos.

 

 

Indra Grase

sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

linija3

Video galerijas

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei

Sper soli pretī kūrorta izveidei

28/06/2013

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu