Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Slimnīcā ūdens procedūrām izmanto unikālu minerālūdeni

P9050012
Renovētajās ūdens procedūru telpās tagad arī jauna Šarko dušas padošanas konsole, kas ļauj uzlabot pakalpojuma kvalitāti.

Ūdens ir labs siltuma nesējs un katra procedūra rada ādas sasilšanu, apsārtumu un labu vispārējo sajūtu, mundrumu. Piemēram, Šarko duša mazina nogurumu, tonizē nervu, sirds – asinsvadu un elpošanas sistēmu, uzlabo vielmaiņu.

 

Savukārt zemūdens masāža ir viena no procedūrām, kuru var izmantot arī bērni sākot no 10 gadu vecuma. Zemūdens masāža galvenokārt iedarbojas uz nervu sistēmu. Tā labvēlīgi ietekmē arī sirds un asinsvadu sistēmu, uzlabo vielmaiņu, stimulē asinsrades sistēmu, paaugstina hemoglobīna un eritrocītu līmeni. Zemūdens masāža iedarbojas arī uz locītavām un īpaši labvēlīgi ietekmē muskuļus. „Zemūdens masāžu pielieto gandrīz pie visām saslimšanām arī pie aptaukošanās un celulīta,” stāsta fizikālās terapijas ārste Ingrīda Jakovicka.

 

Turpretī minerālūdens vannām nodaļā izmanto minerālūdeni, kas iegūts no bijušās Liepājas sanatorijas urbuma. „Tas ir ar tādu minerālu koncentrāciju, kāda ir reti kur. Šajā ziņā mēs esam unikāli,” ar gandarījumu saka I. Jakovicka.

 

„Mūsu minerālūdens satur bromu, hlorīdu, jodu, kalciju, magniju un ir vienīgais šāda sastāva un koncentrācijas minerālūdens Latvijā, uzsver ārste. Tas ārstē locītavu un vielmaiņas saslimšanas, palīdz osteohondrozes un radikulīta slimniekiem, stiprina nervu sistēmu un palīdz atbrīvoties no stresa,” skaidro I. Jakovicka.

 

Šā gada 9. augustā tika atklātas renovētās Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas ūdens procedūru telpas. Telpu renovāciju uzsāka š.g. 16. aprīlī. Tās laikā atjaunoti koridori un procedūru telpas - pērļu vannas, zemūdens masāžu, minerālūdens vannu, Šarko dušas un cirkulārās dušas telpas. Šarko dušas telpā nomainīta arī ūdens padošanas konsole, kā arī uzlikta jauna cirkulārā duša. Kopējais telpu plānojums nav mainījies, bet ieliktas jaunas durvis, izlīdzinātas grīdas un nomainīts grīdas segums, krāsotas un līdzinātas sienas un nomainīti griesti, kā arī sakārtota elektroinstalācija un kanalizācijas sistēma.

 

Rezultātā nodaļa ieguvusi jaunas un skaistas telpas, kurās turpmāk daudz patīkamāk būs uzturēties ikvienam apmeklētājam. Šarko duša, zemūdens masāža, minerālūdens vanna ir vienas no iecienītākajām ūdens procedūrām, kuru ārstniecisko efektu novērtējuši ne tikai liepājnieki, bet arī tuvāku un tālāku novadu iedzīvotāji.

Renovācijas darbus veica SIA UPTK, kas uzvarēja iepirkuma konkursā. Remontdarbi veikti izmantojot slimnīcas finansiālos resursus. Līguma summa ar PVN Ls 59 197.

 

 

 

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

linija3

Video galerijas

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei

Sper soli pretī kūrorta izveidei

28/06/2013

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu