Pieraksts uz Jūliju:

28. jūnijs – uz izmeklējumiem;

30. jūnijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Aicina uz lekciju par mūzikas terapijas izmantošanas iespējām

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_muzikas_terapeits.jpg

Liepājas Reģionālajā slimnīcā ar lekciju par mūzikas terapiju un tās izmantošanas iespējām viesosies medicīnas doktors Reiners Haus, kas ir viens no mūzikas terapijas vadošajiem speciālistiem Eiropā. Lekcija notiks 12. jūnijā pulksten 12.00 slimnīcas konferenču zālē (3. stāvā). To noklausīties aicināts ikviens Liepājas pilsētas un novadu medicīnas darbinieks. Parasti doktora Reinera Hausa lekcijas ir aizraujošas un informatīvas, papildinātas ar videomateriāliem, lai pilnveidotu auditorijas priekšstatus par mūzikas terapiju un tās izmantošanas iespējām.

Lektors:

Dr. rer. Medic Reiners Hauss - mūzikas terapeits,  Vācijas Vitenes Herdeckes Universitātes Datelnas bērnu un jauniešu klīniskās slimnīcas Mūzikas terapijas nodaļas vadītājs. Mūzikas terapijas maģistra studiju programmas dibinātājs Liepājas Universitātē. Docētājs ar starptautisku pieredzi.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei