Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Aicina uz lekciju par mūzikas terapijas izmantošanas iespējām

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_muzikas_terapeits.jpg

Liepājas Reģionālajā slimnīcā ar lekciju par mūzikas terapiju un tās izmantošanas iespējām viesosies medicīnas doktors Reiners Haus, kas ir viens no mūzikas terapijas vadošajiem speciālistiem Eiropā. Lekcija notiks 12. jūnijā pulksten 12.00 slimnīcas konferenču zālē (3. stāvā). To noklausīties aicināts ikviens Liepājas pilsētas un novadu medicīnas darbinieks. Parasti doktora Reinera Hausa lekcijas ir aizraujošas un informatīvas, papildinātas ar videomateriāliem, lai pilnveidotu auditorijas priekšstatus par mūzikas terapiju un tās izmantošanas iespējām.

 

Lektors:

Dr. rer. Medic Reiners Hauss - mūzikas terapeits,  Vācijas Vitenes Herdeckes Universitātes Datelnas bērnu un jauniešu klīniskās slimnīcas Mūzikas terapijas nodaļas vadītājs. Mūzikas terapijas maģistra studiju programmas dibinātājs Liepājas Universitātē. Docētājs ar starptautisku pieredzi.

 

 

 

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

linija3

Video galerijas

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei

Sper soli pretī kūrorta izveidei

28/06/2013

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu