Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Karjeras nedēļā jaunieši iepazīst arī mediķa profesiju

Ergoterapeites Anete Nelsone (attēlā) un Inta Doncu 15.vidusskolā vadīja tematisko stundu “Pielaiko profesiju”, kur skolēniem stāstīja par ergoterapeita profesiju un ikdienas darbu
Ergoterapeites Anete Nelsone (attēlā) un Inta Doncu 15.vidusskolā vadīja tematisko stundu “Pielaiko profesiju”, kur skolēniem stāstīja par ergoterapeita profesiju un ikdienas darbu

Lai aicinātu skolu jauniešus mērķtiecīgi un savlaicīgi plānot savu tālāko izglītošanos un profesiju, 20 Latvijas pilsētās, to vidū arī Liepājā no 12. līdz 16.oktobrim notika Karjeras nedēļas pasākumi, kuru vadmotīvs šogad bija „Atver profesijas durvis!”. Pasākumus jau ceturto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar pašvaldību izglītības pārvaldēm.

 

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas ergoterapeites Anete Nelsone un Inta Doncu 15.vidusskolā vadīja tematisko stundu “Pielaiko profesiju”, kur skolēniem stāstīja par ergoterapeita profesiju un ikdienas darbu, liekot jauniešiem aizdomāties, ka ne visi tādas pašsaprotamas darbības kā ēšana, pogu aizpogāšana, apavu uzvilkšana var izdarīt bez piepūles. Ergoterapeites stāstīja par iemesliem, kāpēc citiem cilvēkiem tas padodas ar grūtībām un demonstrēja palīglīdzekļus, kurus pielietojot var atvieglot šādu un citu ikdienišķu darbību veikšanu. Savukārt fizioterapeites Līga Sprūde un Ieva Volgemute slimnīcā vadīja pasākumu „Kas ir veselīgākā profesija?”, kurā vispārizglītojošo skolu skolēniem stāstīja par fizioterapeita darbu un iespējām kur var apgūt šo profesiju. Turpretī māsa Laimdota Zebergste viesojās Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas nodaļā, bet vecmāte Iveta Baumgarte vadīja ekskursiju, iepazīstinot jauniešus ar slimnīcas darbu kopumā.

„Profesionālās karjeras izvēle ir sarežģīts jautājums mūsdienu dinamiskajā laikā. Visbiežāk jauniešiem trūkst izpratnes par konkrētām profesijām un to ikdienu. Ne visas profesijas ir zināmas un populāras. Profesiju ir daudz, un ir svarīgi meklēt savējo – vispiemērotāko, tāpēc Karjeras nedēļa ar savu daudzpusīgo pasākumu klāstu ir viens no veidiem, kā padarīt jauniešu izvēli informētāku,” atzīst VIAA direktore Dita Traidās.

 

Šogad vairāk nekā 3000 Liepājas jauniešu iesaistījās Karjeras nedēļas pasākumos, iepazīstot pilsētas uzņēmējdarbību un tās piedāvātās daudzveidīgās iespējas karjeras izvēlē. Jaunieši iepazinās un tikās ar vairāk nekā 140 dažādu profesiju pārstāvjiem, piedalījās ekskursijās, konkursos, tematiskajās stundās, konsultācijās un citās aktivitātēs.

 

Kopumā Liepājā Karjeras nedēļas laikā notika 70 pilsētas mēroga pasākumu un vairāk nekā 200 dažādu pasākumu izglītības iestādēs, lai palīdzētu jauniešiem nākotnes profesijas izvēlē.

 

Indra Grase, slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

Gunta Jākobsoe, Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste


linija4

linija2

Foto galerijas

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

linija3

Video galerijas

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei

Sper soli pretī kūrorta izveidei

28/06/2013

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu