Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļa

001110360011 g

 

Kontakti / Darbinieki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļa atrodas otrajā stāvā un tajā aprūpē pacientus divās visai atšķirīgās jomās:

1. Intensīvās terapijas nodaļā tiek novēroti un ārstēti pacienti ar nopietnām ķirurģiskām, iekšķīgām, ginekoloģiskām u.c. slimībām un nopietnām traumām vai negadījumu sekām, kam nepieciešamas sarežģītas ārstēšanas metodes, ko parasta profila nodaļā neveic. Piemēram, mākslīga plaušu ventilācija, akūtu nieru aizstājējterapija u.c.

Taču dzīvību apdraudošos stāvokļos ne mazāk svarīgs ir tuvinieku atbalsts un sekmīga, harmoniska sadarbība ar medicīnas personālu.

2. Nodaļas darbinieki nodrošina anestēziju plāna un neatliekamu operāciju gadījumos. Pirms operācijas ārsts - anesteziologs izvērtē pacienta slimības smagumu, paredzamās operācijas apjomu, blakus slimības, pacienta fizioloģiskās, rakstura īpatnības, kā arī kaitīgos ieradumus.

Ārsts izvēlas anestēzijas veidu, kas vislabāk atbilst pacientam un operācijai, piedāvā to pacientam un kopā ar pacientu vienojas par kopēju rīcības plānu, lai sagatavotos operācijai un anestēzijai.

Lai operācija noritētu sekmīgi, ļoti svarīgi rūpīgi ievērot anesteziologa norādījumus pirmsoperācijas periodā un neskaidros gadījumos konsultēties ar anesteziologu.

linija4

linija2

Foto galerijas

16/09/2013

Reanimācija pēc rekonstrukcijas

 

linija3

Video galerijas

16/08/2013

Ārsti cīnās par viena negadījumā cietušā dzīvību

Ārsti cīnās par viena negadījumā cietušā dzīvību