Pieraksts uz Jūliju:

28. jūnijs – uz izmeklējumiem;

30. jūnijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļa

001110360011 g

Kontakti / Darbinieki

Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļa atrodas otrajā stāvā un tajā aprūpē pacientus divās visai atšķirīgās jomās:

1. Intensīvās terapijas nodaļā tiek novēroti un ārstēti pacienti ar nopietnām ķirurģiskām, iekšķīgām, ginekoloģiskām u.c. slimībām un nopietnām traumām vai negadījumu sekām, kam nepieciešamas sarežģītas ārstēšanas metodes, ko parasta profila nodaļā neveic. Piemēram, mākslīga plaušu ventilācija, akūtu nieru aizstājējterapija u.c.

Taču dzīvību apdraudošos stāvokļos ne mazāk svarīgs ir tuvinieku atbalsts un sekmīga, harmoniska sadarbība ar medicīnas personālu.

2. Nodaļas darbinieki nodrošina anestēziju plāna un neatliekamu operāciju gadījumos. Pirms operācijas ārsts - anesteziologs izvērtē pacienta slimības smagumu, paredzamās operācijas apjomu, blakus slimības, pacienta fizioloģiskās, rakstura īpatnības, kā arī kaitīgos ieradumus.

Ārsts izvēlas anestēzijas veidu, kas vislabāk atbilst pacientam un operācijai, piedāvā to pacientam un kopā ar pacientu vienojas par kopēju rīcības plānu, lai sagatavotos operācijai un anestēzijai.

Lai operācija noritētu sekmīgi, ļoti svarīgi rūpīgi ievērot anesteziologa norādījumus pirmsoperācijas periodā un neskaidros gadījumos konsultēties ar anesteziologu.

16/09/2013

Reanimācija pēc rekonstrukcijas

16/08/2013

Ārsti cīnās par viena negadījumā cietušā dzīvību