Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Aprūpes nodaļa

PA250015

 

Kontakti / Darbinieki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sakarā ar slimnīcas rekonstrukcijas darbiem no 2020. gada 1. septembra mainīta Aprūpes nodaļas atrašanās vieta no Slimnīcas iela 25 uz telpām VSIA "Piejūras slimnīca" Jūrmalas iela 2, Liepāja.


Aprūpes gultās tiek ievietoti dažādu profilu pacienti (ķirurģijas, traumatoloģijas, terapijas pēc insulta, pēc smagām saslimšanām, galvas traumām u.c.). Pēc izrakstīšanas no slimnīcas klīniskajām nodaļām, pacienti šeit uzturas 10 dienas un turpina ārstēšanos, izmantojot medicīnisko aprūpi.

Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā uz līguma pamata ar Liepājas pilsētas domes Sociālo dienestu tiek ievietoti Liepājas pilsētas vientuļie iedzīvotāji, kuri dzīvesvietu ir deklarējuši Liepājas pilsētā un kuriem veselības stāvokļa dēļ nepieciešama diennakts aprūpe. Nodaļā ievieto personas, kurām nav neviena tuvinieka, kas veiktu nepieciešamo aprūpi, vai arī ģimenei objektīvu apstākļu dēļ nav iespējams tuvinieku aprūpēt.

Personu ievietošanu Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā nodrošina Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļa. Pamatojoties uz ģimenes ārsta nosūtījumu sociālais darbinieks izvērtē personas ievietošanu nodaļā un sagatavo vajadzīgo dokumentāciju.

Aprūpējamā persona, saskaņā ar līgumu ar Liepājas pilsētas domes Sociālo dienestu par sociālo aprūpi, Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā veic līdzdalības maksājumu - 1% dienā no iepriekšējā mēneša ienākumiem.

 

Pakalpojumus Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā var saņemt līdz 60 dienām. Līguma termiņš var tikt pagarināts nepieciešamības gadījumā ar Sociālā dienesta vadītājas akceptu.

 

Iestādes nosaukums

Adrese

Tālruņi

Diena

Pieņemšanas laiki

Liepājas pilsētas domes

Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļa.

Ed. Veidenbauma ielā 3,

218. kabinetā

www.socialaisdienests.liepaja.lv

63489668, 63489674

Pirmdiena

1400 - 1700

Otrdiena

900 - 1200

Trešdiena

--

Ceturtdiena

1500 - 1800

Piektdiena

1400 - 1600

 

Lai saņemtu pakalpojumu, persona vai tās likumīgais pārstāvis Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu daļā iesniedz šādus dokumentus:

  • rakstisku iesniegumu pakalpojuma piešķiršanai, uzrādot personas apliecinošus dokumentus;
  • ārstniecības personas iesniegtu izziņu par veselības stāvokli;
  • personas un viņas likumīgo apgādnieku ienākumus apliecinošus dokumentus;
  • Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Dzīvesvietas deklarēšanas nodaļas izziņu par deklarēto dzīvesvietu Liepājas pilsētā.

 

Ir iespēja slēgt līgumu ar SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” par maksas pakalpojumu saņemšanu, iepriekš sazinoties ar nodaļas virsmāsu Silviju Raboviču (skat. Darbinieki/Kontakti).

 

 

Tālruņi

Diena

Pieņemšanas laiks

Silvija Raboviča

26540108

Pirmdiena

Trešdiena

1000 – 1130

Otrdiena

Ceturtdiena

1400 – 1530

 


Pieejamie pakalpojumi un izcenojumi

linija4

linija2

Foto galerijas

linija3

Video galerijas