Pieraksts uz Decembri:

21.02.2018. no 08:00

Par Gada māsu atzīta ķirurģiskās aprūpes māsa Natālija Spade

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_spade3.jpg

6. februārī Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) sadarbībā ar Veselības ministriju (VM) pasniedza „Gada balvu medicīnā 2014”.  Nominācijā „Gada māsa” balvu saņēma Liepājas Reģionālās slimnīcas ķirurģiskās aprūpes māsa Natālija Spade.

Balvu par mūža ieguldījumu medicīnā saņēma profesors Viktors Kalnbērzs un  docents Agnis Štifts.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs laika posmā no pagājušā gada 9. decembra līdz šī gada 15. janvārim varēja nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu nominācijās „Gada ārsts”, „Gada zobārsts”, „Gada farmaceits”, „Gada funkcionālais speciālists”, „Gada māsa”, „Gada vecmāte” un „Gada ārsta palīgs”. Šogad Latvijas Ārstu biedrības balsojumā kopā balsots vairāk kā 6000 reižu.

Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis: „Diemžēl šobrīd mediķi dzīvo un strādā kā savdabīgā realitātes šovā, kur sabiedrība viņus bez izpratnes vēro, kritizē un visbiežāk nenovērtē viņu darbu. Tas ļoti daudzos gadījumos noved pie profesionāla izdegšanas sindroma. Tāpēc Latvijas Ārstu biedrības „Gada balva medicīnā” ir forma un veids, kā kolēģiem pateikties par darbu, zināšanām, prasmēm un kreatīvu domāšanu. Šī balva vienlaikus ir arī kā koleģiāls rokas spiediens un uzmundrinājums.”

Latvijas Ārstu biedrība

15/06/2015

Māris Naļivaiko veic vēnu operāciju

01/06/2015