Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Narkoloģijas nodaļa

PB020029

 

Kontakti / Darbinieki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sakarā ar slimnīcas rekonstrukcijas darbiem mainīta Narkoloģijas nodaļas atrašanās vieta no Slimnīcas iela 25 uz telpām VSIA "Piejūras slimnīca" Jūrmalas iela 2, Liepājā.


Šeit sniedz specializētu narkoloģisko palīdzību pacientiem, kuri atrodas smagā alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu intoksikācijā. Nodaļā nodrošina akūto un plānveida stacionāro palīdzību.

Narkoloģijas nodaļā sniedz šādu stacionāro palīdzību:

 • akūtas intoksikācijas ārstēšana

 • vieglas alkohola abstinences ārstēšana

 • smagas alkohola abstinences ārstēšana

 • narkotisko vielu abstinences ārstēšana

 • pusaudžu detoksikācija


Iestāšanās kārtība nodaļā:

 • ar ģimenes ārsta nosūtījumu

 • ar narkologa nosūtījumu

 • pēc neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu rekomendācijas

 • pēc pacienta brīvprātīgas iniciatīvaNarkotisko vielu atkarīgās personas tiek uzņemtas nodaļā plānveidā, saskaņojot ar nodaļas vadītāju, narkoloģi Jeļenu Sorokinu.Narkoloģijas nodaļā ir iespējams ārstēt:

 • psihotiskos stāvokļus (psihozes, delīrijus, u.c.)

 • paģiru stāvokļus pēc alkohola, narkotisko un psihotropo vielu lietošanas.


Ārstēšanās kursa ilgums ir atkarīgs no pacienta veselības stāvokļa - no 1 līdz 10 dienām.Nodaļā tiek nodrošināta medikamentoza palīdzība jeb detoksikācija darba dienās, sestdienās un svētdienās visu diennaktiAttiecībā pret Narkoloģijas nodaļas pacientiem tiek ievērota konfidencialitāte. Par pacientu slimības vēsturi un ārstēšanas gaitu ziņas netiek sniegtas, izņemot Ārstniecības likumā noteiktajos gadījumus.


Ekspertīzes

Nodaļā visu diennakti strādā alkohola, narkotisko un psihotropo vielu reibuma ekspertīzes kabinets, kur piedāvā medicīniskās pārbaudes pēc nosūtījuma no darba devēja, policijas, kā arī pēc privātpersonas iesnieguma.


Veicot medicīniskās pārbaudes tiek izmeklēts izelpotais gaiss, laboratoriski tiek izmeklētas bioloģiskās vides asinis, urīns, siekalas, kā arī nomazgājumi no rokām un mutes. Ķīmiski toksikoloģisko izmeklēšanu iespējams veikt gan uz vienu, gan uz visām narkotisko un psihotropo vielu grupām – kanabinoīdiem (hašišu, marihuānu), opiātiem (heroīnu), kokaīnu, amfetamīniem (extasy), benzodiazepīniem (nomierinošiem līdzekļiem), barbiturātiem (miega līdzekļiem), antidepresantiem un citiem medikamentiem.

linija4

linija2

Foto galerijas

linija3

Video galerijas

25/02/2016

c_124_124_16777215_00___images_bildes_rakstiem_videoimg_jauniesi-narkotiskas-vielas-ir-viegli-pieejamas-25022016.jpg

Jaunieši: narkotiskās vielas ir viegli pieejamas

29/10/2015

<span>Aktuāla arī 'sāls' lietošana</span>

Aktuāla arī "sāls" lietošana