Jaunās māmiņas var pieteikties smēķēšanas atmešanas nodarbībām

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_87_smekesanasatmesana-plakati_maminas-liepaja.jpg

Aicinām Liepājā un Liepājai tuvējās apkaimēs dzīvojošas topošās un jaunās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*.

Nodarbības būs bez maksas un notiks no 4.oktobra līdz 25.oktobrim, Liepājas Atkarības profilakses centrā, Flotes ielā 7, Liepājā.

c_637_163_16777215_00___images_bildes_rakstiem_itn_.jpg

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien 4.oktobrī no plkst. 14:00 – 15:30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, ceturtdienās, sākot no 11.oktobra, no plkst. 14:00 – 17:00, turpat, Liepājas atkarības profilakses centrā

Uz nodarbībām aicinām ikvienu smēķējošu Liepājā vai Liepājai tuvējās apkaimēs dzīvojošu topošo vai jauno māmiņu, kura smēķē un vēlas atmest smēķēšanu, vai ir saņēmusi veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēta to darīt.

Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Aicinām sūtīt pieteikumus dalībai grupā uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Liepājas māmiņu grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv

* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

25/02/2016

jauniesi-narkotiskas-vielas-ir-viegli-pieejamas-25022016.jpg

Jaunieši: narkotiskās vielas ir viegli pieejamas

29/10/2015