Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Narkoloģijas nodaļa pacientus pieņem Jūrmalas ielā 2

Narkoloģijas nodaļas ambulatorais kabinetsatrodas 12. korpusā (ēkā pa labi), bet pati nodaļa –12.korpusā.
Narkoloģijas nodaļas ambulatorais kabinetsatrodas 12. korpusā (ēkā pa labi), bet pati nodaļa –12.korpusā.

Sakarā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbiem, slimnīcas Narkoloģijas nodaļa pārcelta uz bijušajām Onkoloģijas klīnikas telpām Jūrmalas ielā 2.

 

Narkoloģijas nodaļa atrodas 13. korpusā, bet ambulatorais kabinets – 12.korpusā. Nodaļas kontakttālruņi: māsu postenis – 26653213, ambulatorais kabinets– 26654281.

 


Narkoloģijas nodaļa joprojām ir slimnīcas struktūrvienība. Līdz ar to gan pacientiem, gan to tuviniekiem ir jāievēro visi līdz šim spēkā esošie šīs nodaļas noteikumi.


Narkoloģijas nodaļā sniedz specializētu narkoloģisko palīdzību pacientiem, kuri atrodas smagā alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu intoksikācijā. Nodaļā nodrošina akūto un plānveida stacionāro palīdzību.


Nodaļā no plkst. 9.00 līdz 15.00 strādā alkohola, narkotisko un psihotropo vielu reibuma ekspertīzes kabinets, kur piedāvā medicīniskās pārbaudes ar darba devēja un policijas nosūtījumu, kā arī pēc privātpersonas rakstiska pieprasījuma.


Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

linija4

linija2

Foto galerijas

linija3

Video galerijas

25/02/2016

jauniesi-narkotiskas-vielas-ir-viegli-pieejamas-25022016.jpg

Jaunieši: narkotiskās vielas ir viegli pieejamas

29/10/2015

<span>Aktuāla arī 'sāls' lietošana</span>

Aktuāla arī "sāls" lietošana