!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Pieraksts uz Februāri:

24. janvāris – uz izmeklējumiem;

26. janvāris – uz speciālistu konsultācijām;

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00
Pierakstīties pa tālruni: 63427542 vai personīgi Zobārstniecības poliklīnikā K.Zāles laukumā 2.
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Būvdarbu laikā mainīta ieeja slimnīcas NMP nodaļā

shema ieeja

Sakarā ar slūžu izbūves darbiem no 26. augusta mainīta ieeja Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā (NMP), līdz ar to pacientu plūsma novirzīta pa blakus esošām durvīm. Savukārt pacientiem ratiņkrēslos un māmiņām ar bērnu ratiem lūgums izmantot uzbrauktuvi pie ieejas pretī Asins sagatavošanas nodaļai (skat. shēmu).

 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas (NMP) virsārsts Uldis Balodis aicina iedzīvotājus ieeju NMP nodaļā izmantot tikai tiem, kuriem nepieciešami Traumpunkta, NMP nodaļas un Hemodialīzes nodaļas pakalpojumi.

 

Savukārt tiem, pacientiem, kuriem nepieciešami, piemēram, Konsultatīvās nodaļas, laboratorijas, Rentgena nodaļas u.c. nodaļu pakalpojumi ieteicams izmantot galveno ieeju slimnīcā, tādējādi būvdarbu laikā atslogojot ieeju NMP nodaļā.

 

Jau vēstīts, ka pie slimnīcas NMP nodaļas ieejas paredzēts uzbūvēt tā saucamo slūžu telpu neatliekamās medicīniskās palīdzības transportam. Līdz ar to pacients brīdī, kad no transporta tiks pārvietots uz slimnīcas NMP nodaļu, atradīsies zem jumta nevis zem klajas debess.

 

Slūžu būvniecība notiek slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas ietvaros īstenojot projektu „Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot veselības pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot izmaksu efektivitāti”. Darbus veic būvuzņēmēju pilnsabiedrība „RBSSKALS”. Atbilstoši būvniecības līgumam darbus plānots pabeigt šā gada novembra beigās.

 

Aicinām visus būt iecietīgiem saistībā ar iespējamām neērtībām būvniecības laikā.

 

 

 

INDRA GRASE

slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja

linija4

linija2

Foto galerijas

10/02/2014

NMP nodaļa fotogrāfijās

08/05/2013

Mācības NMP nodaļā

linija3

Video galerijas

05/01/2016

Slimnīcā nogādā salā cietušu vīrieti

Slimnīcā nogādā salā cietušu vīrieti

31/07/2014

Cilvēkus ietekmē karstais laiks

Cilvēkus ietekmē karstais laiks