Pieraksts uz Decembri:

17. novembris – uz speciālistu konsultācijām;

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00

Būvdarbu laikā mainīta ieeja slimnīcas NMP nodaļā

shema ieeja

Sakarā ar slūžu izbūves darbiem no 26. augusta mainīta ieeja Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā (NMP), līdz ar to pacientu plūsma novirzīta pa blakus esošām durvīm. Savukārt pacientiem ratiņkrēslos un māmiņām ar bērnu ratiem lūgums izmantot uzbrauktuvi pie ieejas pretī Asins sagatavošanas nodaļai (skat. shēmu).

Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas (NMP) virsārsts Uldis Balodis aicina iedzīvotājus ieeju NMP nodaļā izmantot tikai tiem, kuriem nepieciešami Traumpunkta, NMP nodaļas un Hemodialīzes nodaļas pakalpojumi.

Savukārt tiem, pacientiem, kuriem nepieciešami, piemēram, Konsultatīvās nodaļas, laboratorijas, Rentgena nodaļas u.c. nodaļu pakalpojumi ieteicams izmantot galveno ieeju slimnīcā, tādējādi būvdarbu laikā atslogojot ieeju NMP nodaļā.

Jau vēstīts, ka pie slimnīcas NMP nodaļas ieejas paredzēts uzbūvēt tā saucamo slūžu telpu neatliekamās medicīniskās palīdzības transportam. Līdz ar to pacients brīdī, kad no transporta tiks pārvietots uz slimnīcas NMP nodaļu, atradīsies zem jumta nevis zem klajas debess.

Slūžu būvniecība notiek slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas ietvaros īstenojot projektu „Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot veselības pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot izmaksu efektivitāti”. Darbus veic būvuzņēmēju pilnsabiedrība „RBSSKALS”. Atbilstoši būvniecības līgumam darbus plānots pabeigt šā gada novembra beigās.

Aicinām visus būt iecietīgiem saistībā ar iespējamām neērtībām būvniecības laikā.

INDRA GRASE

slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja

10/02/2014

NMP nodaļa fotogrāfijās