Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Neiroloģijas nodaļa

c_297_145_16777215_00___images_strv_neirologijas_nodala_dsc07138.jpg

 

 

 

Neiroloģijas nodaļa atrodas slimnīcas 11.stāvā.

 

Neiroloģijas nodaļā sniedz palīdzību daudzu profilu pacientiem:

  • ar galvas un muguras smadzeņu asinsrites traucējumiem (akūti, hroniski);
  • ar mugurkaula deģeneratīvo u.c. slimību izraisītiem nervu sistēmas bojājumiem;
  • ar neiroinfekcijām;
  • ar galvassāpēm, t.sk., migrēnu, saspringuma jeb tenzijas tipa galvassāpēm, cefaļģiju u.c.;
  • ar perifērās nervu sistēmas slimībām – mononeirotpātiju, polineiropātiju;
  • ar deģeneratīvās centrālās nervu sistēmas slimībām,
  • ar multiplo sklerozi.

Nodaļā darbojas Insulta vienība

 

Viena no nodaļas prioritātēm ir kvalitatīva, profesionāla izmeklēšana un ārstēšana saistībā ar akūtiem asinsrites traucējumiem galvas smadzenēs. Tādēļ, lai laikus sniegtu efektīvu palīdzību insulta slimniekiem, nodaļā darbojas Insulta vienība, nodrošinot specializētu ārstēšanu visiem reģiona pacientiem visakūtākā slimības periodā. Insulta vienība uzņem pacientus pēc tikko notikuša insulta. Insulta vienībās jau agrīni pēc insulta tiek sākta slimnieka rehabilitācija — slimniekiem māca staigāt un apkopt sevi.

 

 

Tomēr, lai nodrošinātu efektīvu ārstēšanu, pats būtiskākais insulta gadījumā ir nekavējoties izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību!

 

 

Nodaļā īpašu uzmanību pievēršam pacientiem ar akūtām un hroniskām galvas sāpēm, galvas reiboņiem, progresējošu muskuļu nespēku, dažāda veida gaitas traucējumiem.

Sadarbībā ar Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas speciālistiem, sniedzam plašu, vispusīgu izmeklēšanu un ārstēšanu pacientiem ar mugurkaula slimībām.

 

Insults - tas jāzina katram

linija4

linija2

Foto galerijas

09/10/2015

Neiroloģijas nodaļa fotogrāfijās

 

linija3

Video galerijas