Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Operāciju bloks

EdgarsFoto 1033

 

Kontakti / Darbinieki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Operāciju nodaļa atrodas otrajā stāvā. Tajā ir sešas modernas ķirurģisko operāciju zāles, kurās tiek veiktas dažāda profila operācijas. Operāciju zāles, intensīvās terapijas un pēcoperāciju palātas ir aprīkotas ar mūsdienīgām tehnoloģijām, iekārtām un instrumentiem, lai veiktu jebkuras sarežģītības ķirurģiskas procedūras. Nodaļā atrodas arī divas manipulāciju telpas, kurās tiek veiktas endoskopijas. Operāciju nodaļā tiek sniegta plānveida, akūtā un neatliekamā ķirurģiskā palīdzība visu diennakti jebkuram valsts iedzīvotājam un arī ārvalstniekiem.

 

Mēs veicam:

  • Ķirurģiskas operācijas
  • Traumatoloģiskas operācijas
  • Ortopēdiskas operācijas
  • Oftalmoloģiskas operācijas
  • Ginekoloģiskas operācijas
  • Uroloģiskas operācijas
  • Ķeizargrieziena operācijas

 

Ķirurgs konsultē pacientus pirms operācijas, lai novērtētu tā veselības stāvokli un lemtu kā rīkoties, lai vislabākā veidā atrisinātu pacienta problēmu un uzņemas atbildību par operācijas iznākumu, taču šo pakalpojumu kvalitāti kopumā nodrošina augsti kvalificēta ķirurģijas komanda, kas sastāv no ķirurga, tā asistenta, medmāsām, anesteziologa un personāla, kas slimnieku aprūpē kādā no slimnīcas nodaļām pirms un pēc operācijas. Lai operācija noritētu raiti, nepieciešams visas ķirurģijas komandas atbalsts.

 

Operāciju nodaļā strādā 14 sertificētas operāciju māsas, 6 māsas palīgi. Mēnesī Operāciju nodaļā izdara ap 400 operācijām, kas ir aptuveni 5000 operāciju gadā.

linija4

linija2

Foto galerijas

21/01/2013

U.Ārgalis un J. Auders veic ceļa locītavas operāciju

31/05/2013

Operāciju nodaļa pēc rekonstrukcijas

linija3

Video galerijas

22/01/2013

Turpina attīstīt laparoskopiskās operācijas

23/07/2012

Tagad operē jaunās telpās