Pieraksts uz Aprīli:

29. marts – uz izmeklējumiem;

31. marts – uz speciālistu konsultācijām;

31.05.2017. no 14:00 līdz 19.00

Liepājas Reģionālā slimnīca iegādājusies uroloģisko iekārtu komplektu

P5190161

2011. gada 12. februāris

Liepājas Reģionālā slimnīca par aptuveni 50 tūkstošiem latu iegādājusies uroloģisko iekārtu komplektu un lāzeriekārtu, ko slimnīcai piegādās "Olympus Latvia" un "Arbor Medical Korporācija".

Iekārtas iegādātas, lai paplašinātu slimnīcā sniegto medicīnisko manipulāciju klāstu, ko līdz šim varēja saņemt tikai Rīgā, pastāstīja slimnīcas valdes loceklis Andris Vistiņš. Uroloģisko iekārtu komplekts un lāzeriekārta ļauj veikt konkrementu jeb akmeņu likvidēšanu urīnpūslī, nierēs, urīnvadā un atbrīvot urīnceļu. Šī iekārta ļaus salīdzinoši operatīvi sniegt gan neatliekamo, gan plānveida palīdzību.

Aprīkojums slimnīcai izmaksājis kopumā 48 890 latus, kas segti no pašu līdzekļiem. "Arbor Medical Korporācija" par 27 200 latiem piegādās uroloģisko lāzeriekārtu, bet "Olympus Latvia" par 21 690 latiem - uroloģisko iekārtu komplektu.

Liepājas Reģionālā slimnīca šogad plāno iegādāties vēl daudz iekārtu un aprīkojumu slimnīcas vajadzībām gan par pašu līdzekļiem, gan ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, tostarp aparatūru operāciju blokam un histoloģijas laboratorijai, inventāru Bērnu nodaļai, Ginekoloģijas nodaļai un Rehabilitācijai, kā arī 120 jaunas nodaļu gultas un guļratus.

INDRA GRASE

slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja