Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Liepājas Reģionālā slimnīca iegādājusies uroloģisko iekārtu komplektu

P5190161

2011. gada 12. februāris

 

Liepājas Reģionālā slimnīca par aptuveni 50 tūkstošiem latu iegādājusies uroloģisko iekārtu komplektu un lāzeriekārtu, ko slimnīcai piegādās "Olympus Latvia" un "Arbor Medical Korporācija".

Iekārtas iegādātas, lai paplašinātu slimnīcā sniegto medicīnisko manipulāciju klāstu, ko līdz šim varēja saņemt tikai Rīgā, pastāstīja slimnīcas valdes loceklis Andris Vistiņš. Uroloģisko iekārtu komplekts un lāzeriekārta ļauj veikt konkrementu jeb akmeņu likvidēšanu urīnpūslī, nierēs, urīnvadā un atbrīvot urīnceļu. Šī iekārta ļaus salīdzinoši operatīvi sniegt gan neatliekamo, gan plānveida palīdzību.

 

Aprīkojums slimnīcai izmaksājis kopumā 48 890 latus, kas segti no pašu līdzekļiem. "Arbor Medical Korporācija" par 27 200 latiem piegādās uroloģisko lāzeriekārtu, bet "Olympus Latvia" par 21 690 latiem - uroloģisko iekārtu komplektu.

 

Liepājas Reģionālā slimnīca šogad plāno iegādāties vēl daudz iekārtu un aprīkojumu slimnīcas vajadzībām gan par pašu līdzekļiem, gan ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, tostarp aparatūru operāciju blokam un histoloģijas laboratorijai, inventāru Bērnu nodaļai, Ginekoloģijas nodaļai un Rehabilitācijai, kā arī 120 jaunas nodaļu gultas un guļratus.

 

 

 

INDRA GRASE

slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja

linija4

linija2

Foto galerijas

21/01/2013

U.Ārgalis un J. Auders veic ceļa locītavas operāciju

31/05/2013

Operāciju nodaļa pēc rekonstrukcijas

linija3

Video galerijas

22/01/2013

Turpina attīstīt laparoskopiskās operācijas

23/07/2012

Tagad operē jaunās telpās