Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

4. februāris – Pasaules Pretvēža diena

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_ppd_4f.jpg

Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, savlaicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks: „Liepājas Reģionālās slimnīcas mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt kompleksu onkoloģisko palīdzību, kurā ietilpst gan materiāli tehniskā bāze, gan nepieciešamās tehnoloģijas, gan speciālistu komandas nodrošinājums. Patlaban varam apgalvot, ka mērķis ir sasniegts un saviem pacientiem varam piedāvāt plaša spektra palīdzību gan diagnostikā, gan ārstēšanā. Lai to sasniegtu, slimnīca mērķtiecīgi veidoja speciālistu komadu – pēdējo gadu laikā darbu slimnīcā uzsāka staru terapeiti, ķīmijterapeits, hematologs, vairāki ārsti izgāja padziļinātu apmācību vēža pacientu ārstēšanā un ieguva attiecīgus sertifikātus. Līdz ar to varam veikt arī audu un audzēju punkcijas un biopsijas, kas ir pirmais solis vēža diagnostikā, kā arī varam piedāvāt staru terapijas un ķīmijterapijas iespējas.


Pēc rekonstrukcijas slimnīcā ir atvērta arī jauna apvienotā Ķīmijterapijas/Hematoloģijas un Paliatīvās aprūpes nodaļa, kas paplašina Liepājas Reģionālās slimnīcas iespējas sniegt onkoloģisko palīdzību. Turklāt slimnīcā jau piekto gadu notiek regulārs onkoloģisko pacientu konsīlijs, lai individuāli izvērtētu katra onkoloģiskā pacienta veselības stāvokli un noteiktu konkrētu ārstēšanas taktiku.”

 

Kā zināms, no 2016. gada 1. oktobra pacientiem ar aizdomām par onkoloģiskām slimībām paredzēti uzlabojumi. Tie nodrošina iespējami ātru nepieciešamo izmeklējumu veikšanu diagnozes noteikšanai lai uzsākut pacienta savlaicīgu ārstēšanu un sasniegtu labākus ārstēšanas rezultātus.


!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība LRS

Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00


Svarīgi atcerēties, ka savlaicīgi atklāts vēzis ir ārstējams!

Papildus informācijai:

Ja Tev ir atklāts vēzis - skatīt šeit

Ja Tavam tuviniekam atklāts vēzis – skatīt šeit

Kā pasargāt sevi no dzemdes kakla vēža - skatīt šeit

Kā pasargāt sevi no krūts vēža - skatīt šeit

Kā pasargāt sevi no kolorektālā jeb zarnu vēža - skatīt šeit

linija4

linija2

Foto galerijas

10/11/2015

Biedrība "Dzīvības koks" dāvina krūšu atlējumu ģipsī

15/10/2015

B.d. Dzintariņš koncerts Paliatīvās aprūpes nodaļā

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

08/02/2017

20141008.jpg

Vēža slimnieku skaits Liepājā pieaug