Aicina pieteikties psihosociālās rehabilitācijas programmai

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_speka_avots.png

Biedrība „Dzīvības koks” aicina pieteikties cilvēkus, kurus skāris vēzis, lai saņemtu valsts apmaksātu atbalstu pēc aktīvā ārstēšanas posma. No 2018.gada onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem psihosociālā rehabilitācija tiks nodrošināta kā valsts apmaksāts pakalpojums. Kā paredz Ministru Kabineta noteikumi Nr.780 „Noteikumi par psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumu personām ar onkoloģisku slimību un to ģimenes locekļiem”, pakalpojums ir sešu dienu kurss ar izmitināšanu.

2018.gadā paredzētas 30 kursu programmas, kurās katrā varēs piedalīties 24 cilvēki. Programmas ir veidotas tematiskas, atbilstoši onkoloģiskās slimības specifikai. Programma ir pieejama cilvēkiem, kuriem diagnosticēts vēzis, kuru aktīvais ārstēšanas kurss ir beidzies un ir invaliditāte vai prognozējama invaliditāte. Lai pieteiktos kādai no programmām ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama biedrības mājas lapā: www.dzivibaskoks.lv

Psihosociālās rehabilitācijas programmu mērķis ir nodrošināt informāciju par slimību un iespējām turpināt pilnvērtīgu dzīvi, palīdzēt novērst emocionālo spriedzi un panākt savstarpēju psihoemocionālu atbalstu, lai veicinātu personas reintegrāciju sabiedrībā. Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks” psihosociālās rehabilitācijas programmas onkoloģiskajiem pacientiem ievieš kopš 2009. gada. Līdz šim īstenotas jau 42 psihosociālās rehabilitācijas programmas cilvēkiem, kurus skāris vēzis.

Kontaktinformācija:

„Dzīvības koks”, tel. 67625339, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tuvāku informāciju skatīt šeit.

1.

2.

10/11/2015

Biedrība "Dzīvības koks" dāvina krūšu atlējumu ģipsī