Bijušie onkopacienti dokumentus var saņemt Piejūras slimnīcā

c_297_145_16777215_00___images_pielikumi_rakstiem_onko_raksts.jpg

Saistībā ar onkoloģiskās klīnikas, kas atradās VSIA “Piejūras slimnīca” telpās, slēgšanu un pakalpojumu pārcelšanu uz Liepājas reģionālo slimnīcu, informējam iedzīvotājus, kurus skārušas onkoloģiskas saslimšanas, par dokumentu kopiju saņemšanas iespējām no VSIA “Piejūras slimnīca” arhīva.

Pēc pierakstīšanās Liepājas reģionālajā slimnīcā vai kādā citā ārstniecības iestādē pie onkologa vai ārstējošā ārsta, pacientam ir tiesības vērsties VSIA “Piejūras slimnīca” un pieprasīt saņemt no arhīva pēdējo izmeklējumu un izrakstu kopijas no onkoloģiskās klīnikas pacienta medicīniskās dokumentācijas pēc personas vai pilnvarotās personas iesnieguma. Iesniegumu var uzrakstīt uz vietas, VSIA “Piejūras slimnīca” Diagnostiskās radioloģijas nodaļā, (rentgena telpās) Jūrmalas ielā 2, Liepājā pirmdienās no pl. 14.00 līdz 19.00, pārējās darba dienās no pl. 14.00 līdz 18.00.

Persona var pieteikt medicīnisko dokumentu kopiju sagatavošanu arī pa tālruni, zvanot uz tālruņa numuru 26 491 567 otrdienās un ceturtdienās no pl. 14.00 līdz 18.00.

Papildu informācijai:

Saskaņā ar Pacientu tiesību likuma 10. panta piektās daļas pirmo punktu, ārstniecības iestāde ārstniecības mērķu sasniegšanai var rakstiski pieprasīt informāciju, neiesaistot pacientus.

Informāciju sagatavoja:

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas

Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa

Tālr.: 63 404 775

10/11/2015

Biedrība "Dzīvības koks" dāvina krūšu atlējumu ģipsī

15/10/2015

B.d. Dzintariņš koncerts Paliatīvās aprūpes nodaļā

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

08/02/2017

20141008.jpg