Pieraksts uz Augustu:

26. jūlijs – uz izmeklējumiem;

28. jūlijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Bērnudārza "Dzintariņš" labie darbi arī slimnīcas pacientiem

"Dzintariņa" mazie dejotāji koncertam bija gatavojušies ar lielu atbildības sajūtu

Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Dzintariņš" mazie dejotāji un dziedātāji sniedza koncertu Liepājas Reģionālās slimnīcas Ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas pacientiem.

Neviltotā sirsnība un lielā atbildības sajūta ar kādu bērni bija gatavojušies šim koncertiņam raisīja smaidu gan pacientu, gan darbinieku sejās, patiesi aizkustinot ikvienu koncerta klausītāju.

PII "Dzintariņš" vadītājas vietniece Guntra Lazdupe uzskata, ka palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos. „Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Īsti vietā ir dzejnieka Raiņa vārdi “Gūt var dodot, gūt var, ņemot dodot gūtais neatņemams.””

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju „Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus, stāsta G. Lazdupe. Arī Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde "Dzintariņš" veica dažādus labus darbiņus, tā iepriecinot citus un sevi, informē G. Lazdupe. "Sirsniņu," "Pūcēnu," "Knīpu un Knauķu," "Spārīšu" grupas palīdzēja kaķu un suņu patversmēm Liepājā, savācot tiem ikdienā nepieciešamas lietas un apciemojot, kā arī atbalstīja "Dr. Klaunu", lai veicinātu slimnīcu mazo pacientu atveseļošanos, jo Dakteris klauns palīdz padarīt patīkamāku bērnu ārstēšanās procesu, stāsta G. Lazdupe.

Mazie mākslinieki snieguši koncertu arī Liepājas pensionētiem skolotājiem. Bet skolotāja Laima nesusi gardus un veselīgus bumbierus saviem kolēģiem, tā iepriecinot un dodot iepēju uzņemt rudenīgo vitamīnu devu. "Cālīšu," "Zaķēnu," "Mārīšu" grupas lasījuši ozolzīles, lai pēc tam šo gardumu nodotu medniekiem, kas ziemā cienās meža dzīvniekus. "Taurenīšu" grupa iepriecinājusi vecos ļaudis Liepājas pilsētas veco ļaužu mājā, Ganību ielā, līdzi nesot dāvaniņas.

„Labo darbu nedēļa 2015” no 12. līdz 18. oktobrim tika organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.

10/11/2015

Biedrība "Dzīvības koks" dāvina krūšu atlējumu ģipsī

15/10/2015

B.d. Dzintariņš koncerts Paliatīvās aprūpes nodaļā