Pieraksts uz Aprīli:

29. marts – uz izmeklējumiem;

31. marts – uz speciālistu konsultācijām;

31.05.2017. no 14:00 līdz 19.00

Liepājas slimnīcā noteikta gripas karantīna

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_new.jpg
Sakarā ar to, ka palielinājusies saslimstība ar akūtām vīrusu infekcijām, to skaitā arī ar gripu, sākot no š. g. 2. februāra Liepājas Reģionālajā slimnīcā noteikta gripas karantīna un stigri ierobežota apmeklētāju plūsma.

Iedzīvotājiem lūgums ievērot karantīnas noteikumus un izrādīt sapratni. Savukārt par visiem neskaidriem gadījumiem konsultēties ar ārstējošo ārstu.

Mediķi aicina pacientu radus un draugus bez vajadzības neierasties slimnīcā, lai izvairītos no saslimšanas. Īpaši šajā laikā neņemt līdzi mazus bērnus, jo viņu imūnā sistēma nav tik izturīga kā pieaugušajiem.

Indra GraseSIA

„Liepājas reģionālā slimnīca

”sabiedrisko attiecību speciāliste

23/01/2017