Liepājas Reģionālajā slimnīcā ieviesti vairāki ierobežojumi

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_covid-19.jpg

Lai neveicinātu koronavīrusa COVID-19 izplatīšanos, Liepājas Reģionālajā slimnīcā ieviesti vairāki ierobežojumi. Dzemdību nodaļā nav atļauts dzemdībās piedalīties pavadošajām personām, tai skaitā dzemdētājas partnerim, dūlai, mātei, draudzenei u.c..

Tāpat kā medicīnas iestādēs visā valstī, lai taupītu resursus, arī Liepājas Reģionālājā slimnīcā samazināts plānveida izmeklējumu, plānveida manipulāciju un plānveida operāciju skaits.

Jau ziņots, ka Liepājas Reģionālajā slimnīcā noteikta karantīna un stigri ierobežota apmeklētāju plūsma. Iedzīvotājiem lūgums ievērot karantīnas noteikumus un izrādīt sapratni.

Pasargā sevi no koronavīrusa COVID-19!

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

14/03/2017

Vai Liepājā pastāv risks inficēties ar leģionāru slimību?

23/01/2017

Gripas profilakse