Arī slimnīcas kolektīvs saņēmis valsts prezidenta pateicības vēstuli

c_297_145_16777215_00___images_mjddro9docdaba_ss2jdblux81gb-jc9.jpg

Liepājas Reģionālās slimnīcas kolektīvs saņēmis Valsts prezidenta Egila Levita pateicības vēstuli, kas adresēta ārstiem un ģimenes ārstiem, ārstu palīgiem, medmāsām, māsu palīgiem, ātro palīdzību šoferiem, dispečeriem, laboratoriju darbiniekiem, atbalsta personālam uzņemšanas nodaļās, farmaceitiem, farmaceitu asistentiem, atbildīgo dienestu vadītājiem, ārstniecības iestāžu vadītājiem, medicīniskās palīdzības koordinatoriem.

E. Levits: „Mēs visi apzināmies, ka epidēmijas izplatības laikā tieši jūs esat visvairāk apdraudēti. Jūs pildāt savu profesionālo pienākumu un piepildāt savu aicinājumu. Bet ne tikai – jūs mūsu labā strādājat nesavtīgi un pašaizliedzīgi. Es izsaku jums vislielāko cieņu un pateicību savā un visas mūsu tautas vārdā.”

Valsts prezidenta kanceleja informē, ka vēstulē Valsts prezidents arī uzsver, ka šis ir pārbaudes laiks visai mūsu sabiedrībai, katra cilvēka atbildīgumam, disciplinētībai, apzinīgumam un rūpēm par līdzcilvēkiem. „Ārkārtas situācija atgādina par medicīnas darbinieku patieso nozīmi sabiedrībā, veselības nozares nozīmi mūsu valstī un valsts politikā. Tā atgādina, ka veselības aprūpe nav abstrakti skaitļi, bet katra mūsu veselība un dzīve. Esmu pārliecināts, ka šī ārkārtas situācija ilgtermiņā kļūs par katalizatoru apņēmībai sakārtot un atbilstoši finansēt veselības aizsardzības sistēmu. Latvijas cilvēkiem tas ir nepieciešams,” tā E. Levits.

14/03/2017

Vai Liepājā pastāv risks inficēties ar leģionāru slimību?

23/01/2017

Gripas profilakse