Slimnīcas mediķi saņem vitamīniem bagātu dāvinājumu

c_297_145_16777215_00___images_dsc07393.jpg

Šonedēļ (14.04.2020,) Liepājas Reģionālās slimnīcas mediķi, kas strādā ar COVID - 19 pacientiem, saņēma vitamīniem bagātus dzērienus un augļu biezeņus, ko sarūpēja viens no lielākājiem sulu izplatītājiem Latvijā. Ziedojumu saņēma mediķi, kas strādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā, Vispārējā bērnu slimību nodaļā, Iekšķīgo slimību nodaļā, Reanimācijā. Medicīnas darbinieki izsaka LIELU PALDIES  par sarūpēto dāvinājumu.

14/03/2017

Vai Liepājā pastāv risks inficēties ar leģionāru slimību?

23/01/2017

Gripas profilakse