Mediķi saņem dāvinājumā plastikāta sejas vairogus un sejas maskas

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs E. Striks saņem V. Agešina (no labās) sarūpēto dāvinājumu.

Liepājas Reģionālā slimnīca saka LIELU PALDIES Mārketinga Projektu aģentūrai Fortius un Autoserviss 4U plastmasas detaļu centram un Daināram Dambergam par kopīgajām pūlēm sarūpējot piecdesmit plastikāta sejas vairogus, kas tiks nodoti medicīnas personālam, lai palīdzētu pasargāt mediķus no iespējamās saslimšanas ar koronavīrusu.

LIELS PALDIES arī Saeimas deputātam, Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Ķīnas paralmentu loceklim Valērijam Agešinam par  sarūpētajām 946 sejas maskām, kas ikdienā pasargās medicīnas darbiniekus un līdz ar to arī sabiedrību kopumā.

14/03/2017

Vai Liepājā pastāv risks inficēties ar leģionāru slimību?

23/01/2017

Gripas profilakse