Pieraksts uz Augustu:

28. jūlijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Svinīgi atklāts Staru terapijas bloks

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/lrs_web/htdocs/../plugins/editors/jck/editor/images/spacer.gif

es_eraf_e

staru terapijas bloks
29. janvārī Liepājas Reģionālajā slimnīcā svinīgi tika atklāts jaunuzceltais Staru terapijas bloks.

Atklāšanas pasākumā Staru terapijas bloka vadītājs, radiologs-terapeits Māris Mežeckis un ārste uroloģe - onkoloģe Dzintra Litavniece prezentēja sagatavoto Onkoloģiskās palīdzības attīstības plānu Kurzemei, savukārt slimnīcas Valdes priekšsēdētājs Juris Bārzdiņš pastāstīja par slimnīcas turpmākajiem attīstības plāniem.

Ir sasniegts Eiropas Savienības finansētā un Latvijas Republikas, Liepājas pilsētas pašvaldības, SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” līdzfinansētā projekta „Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” mērķis – jau no šī gada 4.janvāra Kurzemes onkoloģiskie pacienti saņem mūsdienīgiem standartiem atbilstošu staru terapiju.

Šo projektu slimnīca uzsāka īstenot 2008. gada 10.septembrī. Tā kopējās izmaksas ir 2 400 000,00 latu, no kuriem 2 040 000,00 latu ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums, bet 360 000,00 latu ir valsts piešķirtais finansējums. Projekta mērķis ir nodrošināt onkoloģiskajiem slimniekiem pieejamus augstas kvalitātes veselības aprūpes staru terapijas pakalpojumus, attīstīt onkoloģijas slimnieku ārstēšanai nepieciešamo infrastruktūru Liepājas Reģionālajā slimnīcā, uzbūvējot radioterapijas ārstēšanas bunkuru un iegādājoties un racionāli izmantojot radioterapijas aparatūru.

spacer.gif

04/09/2015

Staru terapijas nodaļā

12/10/2010