Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

AE Partner darbinieki pasniedz dāvanu slimnīcas bērnu nodaļai

Gundega Blizņeca nodaļas vārdā saka paldies AE Partner darbiniekiem par atsaucību un vērtīgo dāvinājumu.
Gundega Blizņeca nodaļas vārdā saka paldies AE Partner darbiniekiem par atsaucību un vērtīgo dāvinājumu.

Uzņēmuma AE Partner darbinieki Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējai bērnu slimību nodaļai kā dāvinājumu pasnieguši piecus inhalatorus 800 eiro vētībā. Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca uzsver, ka tas ir ļoti nozīmīgs dāvinājums, jo būtiski uzlabos mazo apcientu aprūpi gadījumos, kad nepieciešams veikt medikamentu inhalācijas.

 

Jau pagājušajā gadā šī uzņēmuma darbinieki ziedoja savus personīgos līdzekļus četru inhalatoru iegādei 600 eiro apmērā. „Tā kā viņi izteica vēlmi atbalstīt nodaļu arī šogad, mēs nonācām pie slēdziena, ka mums nepieciešami vēl šādi inhalatori,” saka Gundega un piebilst, ka īpaši tie ir vajadzīgi gada aukstajā laikā, kad mazie pacienti sirgst ar dažādām elpceļu infekcijām. „Tāpēc, kad viņi mums zvanīja un jautāja, kas mums būtu nepieciešams, mēs teicām, ka vēlētos vēl inhalatorus. Līdz ar to mums jau deviņās no divpadsmit palātām ir šādi inhalatori,” stāsta Gundega un nodaļas vārdā saka paldies AE Partner darbiniekiem par atsaucību un vērtīgo dāvinājumu.

 

Inhalatori tiek uzpildīti ar zālēm un pieslēgti pie konsolēm, kur ir  saspiestais gaiss, kas nodrošina medikamentu izsmidzināšanu aerosola formā, ko caur muti vai masku bērns var dziļi ieelpot. Smidzinātājs medikamentus pārvērš vidēji trīs mikronu lielās daļiņās un nodrošina to nokļūšanu dziļākājos elpceļos un plaušu alveolās. Tāpēc inhalācijas ir viens no efektīvākajiem un biežāk izmantotajiem elpceļu iekaisuma ārstēšanas veidiem, jo nodrošina tiešu un ātru iedarbību uz elpceļu gļotādu, kurā notiek iekaisuma process. Inhalators izmantojams ātrai un efektīvai astmas, elpošanas ceļu un plaušu slimību ārstēšanai.

 

Gadu gaitā ir izgudroti dažādi inhalāciju veidi un inhalatoru ražošana joprojām attīstās. Taču sākotnēji inhalators bija parasts trauks, kurā ar karstu ūdeni tika aplieti ārstnieciskie augi un, ieelpojot garaiņus, tika ārstētas dažādas elpceļu saslimšanas.

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija