Pieraksts uz Jūliju:

28. jūnijs – uz izmeklējumiem;

30. jūnijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Bērnu slimību nodaļa saņēmusi dāvinājumu

„Tās ir ikdienā lietojamas lietas, kas ar laiku nolietojas un kuras regulāri jāiegādājas no jauna,” saka virsmāsa Gundega Blizņeca (no labās), saņemot dāvinājumu no Kristīnes Tīdas.

Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējā bērnu slimību nodaļa saņēmusi kārtējo dāvinājumu no uzņēmuma AE Partner darbiniekiem, kuri šajā reizē mazajiem pacientiem sarūpējuši divus infrasarkano staru auss termometrus un trīs elektroniskos svarus.

Uzņēmuma darbinieku pārstāve Kristīne Tīda pastāstīja, ka ziedot līdzekļus mazo pacientu ārstniecībai ir pašu darbinieku iniciatīva. „Mums ir nelabojama vēlme padarīt dzīves un vides kvalitāti labāku sev un citiem,” saka Kristīne. „Visa gada garumā vācam līdzekļus, tad noskaidrojam, kas nodaļai ir nepieciešams un to cenšamies realizēt - uzdāvinot. Mums pašiem var pienākt brīdis, kad nepieciešams iegriezties Liepājas slimnīcas bērnu nodaļā un, tajā brīdī, kad tiek lietotas iekārtas pašu bērnu ārstniecībā, ir tāda ļoti liela gandarījuma sajūta – tas no personīgās pieredzes.” Kristīne stāsta, ka naudiņa krājoties krājkasē – kā paši mīļi dēvē - burkā. Lai to piepildītu, tiekot organizētas dažādas aktivitātes un izaicinājumi. „Cenšamies ar aktivitāšu dažādību - esam izaicinājuši viens otru un lēkuši kanālā, iesaistot arī kolēģus Dānijā. Pirms lēciena, katrs burkā iemet savus liekos 10 eiro un, tad uzgāžot sev ūdeni, ieleca kanālā,” saka Kristīne. „Mums ir bijis arī ziemas izaicinājums – taisījām sniegavīrus, eņģelīšus sniegā un izbaudījām ziemas priekus, protams, pirms tam ziedojot savus liekos eiro. Savukārt pēdējā aktivitāte piepildīja vēderus ar garšīgiem mājās pagatavotiem pīrāgiem, kūkām, cepumiem. Uzņēmuma kolektīva dāmas mājās pagatavoja gardumus, ar kuriem, pret ziedojumiem, cienāja pārējos kolēģus,” par naudas vākšanas aktivitātēm stāsta Kristīne un piebilst, ka katru gadu viņi cenšas izdomāt arvien jaunus izaicinājumus un iesaistīt pēc iespējas vairāk kolēģus. „Atsaucība ir un rezultātu varat redzēt nodaļā,” gandarīta ir Kristīne.

Savukārt bērnu nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca stāsta, ka, apsverot iespējas un vēlmes, viņi izteikuši priekšlikumu – uzdāvināt nodaļai infrasarkano staru auss termometrus un zīdaiņu elektroniskos svarus. „Tās ir ikdienā lietojamas, ļoti nepieciešamas lietas, kas ar laiku nolietojas, sabojājas un kuras regulāri jāiegādājas no jauna,” uzsver virsmāsa. Slimnīcās dzīvsudraba termometrus vairs nav atļauts lietot to trauslās uzbūves un dzīvsudraba kaitīgās ietekmes uz cilvēka veselību dēļ. Savukārt auss termometri ir ērti lietojami un pacientam droši. Tas nesaplīst kā parastais stikla termometrs - jānomaina tikai baterijas un tas strādā tālāk. Ja termometri ir pietiekamā skaitā, tas nodrošina gan kvalitāti, gan pacientu apkalpošanas ātrumu.

Arī elektroniskie svari ir ļoti nepieciešami, jo mazuļa svars, it īpaši tad, ja tas ir saslimis, ir cieši jāuzrauga. Jaunie svari ir ērti lietojami gan māsām, gan pašiem vecākiem. Tie nodrošina gan bērna drošību un komfortu, gan arī precīzu mērījumu pat tad, ja bērns ir nemierīgs un kustas. „Ir labi, ja mēs varam šādus svarus ielikt palātā, kur ārstējas zīdainis. Tas atvieglo gan medpersonāla darbu, gan arī pašām māmiņām ir vieglāk rūpēties par savu mazuli, jo bērns ir jānosver no rīta, kad viņš pamostas, pirms mammīte ir uzsākusi viņu barot. Ļoti labi, ja šādi svari ir uz vietas palātā un tie nav jāpārnēsā no vienas vietas uz otru,” norāda Gundega.

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

08/07/2016

Dakteri Klauni sāk darbu slimnīcā