Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Uzņēmums „AE Partner” pasniedz dāvanu bērnu nodaļai

Uzņēmuma AE Partner darbinieki bērnu nodaļas virsmāsai Gundegai Blizņecai (vidū) pasniedza pulsa oksimetru un pacientu monitoru, ko ar saviem ziedojumiem sarūpējusi AE Partner komanda.
Uzņēmuma AE Partner darbinieki bērnu nodaļas virsmāsai Gundegai Blizņecai (vidū) pasniedza pulsa oksimetru un pacientu monitoru, ko ar saviem ziedojumiem sarūpējusi AE Partner komanda.

Uzņēmuma AE Partner darbinieki Alise Štāla, Andrejs Naumičs un Ieva Ozola Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējai bērnu slimību nodaļai kā dāvinājumu pasniedza pulsa oksimetru un pacientu monitoru, ko ar saviem ziedojumiem sarūpējusi visa AE Partner komanda.

 

Alise Štāla: „Arī šogad turpinājām ikgadējo tradīciju un uzņēmuma darbiniekus aicinājām piedalīties vairākos labdarības pasākumos, lai par saziedoto naudu atkal varētu iegādāties noderīgu medicīnisko aparatūru  slimnīcas bērnu nodaļas vajadzībām. Šogad darbiniekiem bija iespēja piedalīties mūsu organizētajā velobraucienā, kā arī pret ziedojumiem kopīgi nosaktīties filmu un piedalīties citos pasākumos. Tādā veidā mēs savācām nepieciešamo summu, lai varētu iegādāties šo aparatūru. Priecē tas, ka šogad mūsu akcijā iesaistījās arī aparatūras izplatītājs un piegādātājs kompānijas HEACO Baltic pārstāvis Nauris Grāveris un mēs varējām nopirkt vairāk, nekā tas būtu izdevies tikai par saziedoto naudu.”

 

Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca uzskata, ka šīs ierīces nodaļā ir ļoti nepieciešamas, jo uzlabo gan mazo pacientu aprūpi, gan atvieglos mediķu darbu. Pulsa oksimetrs ir neliela un viegli lietojama medicīnas ierīce, kas pacientam,  uz pirksta uzliekot nelielu sensoru, konstatē sirdsdarbības ātrumu un skābekļa piesātinājumu asinīs. Ar šī aparāta palīdzību mazajiem pacientiem neinvazīvā, nesāpīgā veidā iespējams konstatēt skābekļa daudzumu asinīs. Tas mediķiem palīdz sekot līdzi mazo pacientu veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā veikt korekcijas ārstēšanas procesā. Savukārt pacientu monitors ir moderna kontroles un diagnostikas ierīce, kas  ļauj kontrolēt visus svarīgākos parametrus (EKG, NIBP, SpO2, PR (pulss), RESP (elpošana)).

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļai ar uzņēmuma „AE Partner” darbiniekiem jau izveidojusies cieša un sirsnīga sadarbība varāku gadu garumā, kad uzņēmuma darbinieki ziedo savus personīgos līdzekļus mazo pacientu vajadzībām. Nodaļas personāls saka lielu paldies uzņēmuma „AE Partner” darbiniekiem par dāvinājumu!

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija