Bērnu nodaļai uzdāvināti zilonīši un mazuļu barošanas krēsli

Uzņēmuma “AE Partner” darbinieki bērnu slimību nodaļai kā dāvinājumu pasniedza šūpuļkrēsliņus – zilonīšus un mazuļu barošanas krēslus.

Uzņēmuma “AE Partner” darbinieku pārstāvji Ingrīda Liepiņa un Gints Sudmalis Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējai bērnu slimību nodaļai kā dāvinājumu pasniedza četrus šūpuļkrēsliņus – zilonīšus un četrus mazuļu barošanas krēslus.

Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca pastāstīja, ka nodaļai ar uzņēmuma „AE Partner” darbiniekiem izveidojusies cieša un sirsnīga sadarbība jau daudzu gadu garumā. Līdz šim uzņēmuma darbinieki, ziedojot savus personīgos līdzekļus, mazo pacientu vajadzībām bija sarūpējuši medicīnisko aparatūru. “Taču šoreiz mēs kopā ar mūsu draugiem AE Partner darbiniekiem nolēmām, ka iegādāsimies rotaļu šupuļkrēsliņus un barošanas krēslus, lai uzlabotu un padarītu ērtāku iekšējo vidi pašiem mazākajiem pacientiem un viņu mammītēm,” stāsta G. Blizņeca.

“Šis dāvinājums palīdzēs pielāgot un padarīt komfortablāku iekšējo vidi. Barošanas krēsliņi būs liels atspaids vecākiem mazuļa barošanas reizēs, padarot šo procesu daudz ērtāku. Savukārt šūpuļzilonīši radīs mazajiem pacientiem draudzīgāku vidi,  uzlabojot mazuļu noskaņojumu un mazinot bailes no slimnīcas, tādējādi veicinot ātrāku atveseļošanos,” norāda G. Blizņeca.  “Tas ir svarīgi rūpēties par bērnu un vecāku labsajūtu nodaļā, jo īpaši tagad – covid apstākļos,” uzsver G. Blizņeca un piebilst, ka visu ārstēšanās laiku pacienti pavada palātās un šis dāvinājums kaut nedaudz izklaidēs mazos bērnus.

G. Blizņeca nodaļas vārdā saka lielu paldies AE Partner darbiniekiem, kuri šajā sarežģītajā laikā atrada iespēju palīdzēt Liepājas un Kurzemes reģiona bērniem un viņu mammītēm, lai viņiem ir patīkamāks un ērtāks slimnīcā pavadītais laiks. Paldies par atsaucību.

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

www.liepajasslimnica.lv