Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Piparkūku sirdis slimnīcas mazajiem pacientiem

P5190161

Decembra vidū Liepājas daudzbērnu ģimeņu biedrība "Dēkla" no 60 kilogramiem mīklas cepa piparkūku sirdis, kuras nodeva Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļas un Paliatīvās nodaļas pacientiem.

 

"Mēģinājām svētku noskaņu uzburt arī slimnīcā," sacīja biedrības "Dēkla" valdes locekle Iveta Aleksejeva, piebilstot, ka "Dēklas" bērni un jaunieši aktīvi mācījās arī Ziemassvētku dziesmas, lai slimnīcā sniegtu arī nelielu koncertu.

 
Aleksejeva stāsta, ka cepēju netrūka, jo daudzbērnu ģimeņu biedrībā ir 115 ģimeņu un katrā ir vairāk par trīs bērniem. Piparkūku cepšanā piedalījās arī Tūrisma un tekstila skolas audzēkņi, kuri apgūst pavāra profesiju, kā arī viņu pedagogi. "Dēklas" aicinājumam ziedot piparkūku mīklu atsaukusies SIA "Fazer Anika", AS "LPB Priekules maizes ceptuve", SIA "Maiznīca Flora", SIA "Puķītes" un SIA "Vīdners".

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija