Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Labdarības akcija – bērnu paliatīvai aprūpei mājās

Izsolē varēja iegādāties gan radošo liepājnieku, gan Liepājas mākslas vidusskolas un Amatnieku nama mākslinieku darbus.
Izsolē varēja iegādāties gan radošo liepājnieku, gan Liepājas mākslas vidusskolas un Amatnieku nama mākslinieku darbus.
Liepājas Universitātes Kultūras vadības programmas 2.kursa studenti sadarbībā ar "Tējas istabu", tirdzniecības namu "Kurzeme" un Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu 8., 10. un 11. decembrī organizēja labdarības izsoli un tirdziņu. Labdarības akcijas "Tu neesi viens" laikā savāktie līdzekļi tika nodoti mūsu slimnīcas bērnu paliatīvās mājas aprūpes īstenošanai.

 

Lai izprastu nepieciešamās vajadzības un to varētu parādīt arī citiem, studenti pašu spēkiem izveidoja filmiņu. Tās tapšanas laikā studenti uzklausīja dakteri Jūliju Cīruli - Galuzu, kas ir iniciatore idejai par kvalitatīvas bērnu paliatīvās mājas aprūpes izveidošanu, kā arī divu meitenīšu vecākus un vecvecākus, kas pašlaik mājas apstākļos izmanto nepieciešamās medicīniskās iekārtas, ko piedāvā slimnīca. Pasākuma organizatore Andra Kauliņa stāsta, ka izsolei darbus iesniedza ne tikai radošie liepājnieki, bet piekto gadu pēc kārtas darbus iesniedz arī Liepājas mākslas vidusskolas un Amatnieku nama mākslinieki. Kopumā izsoles un labdarības tirdziņa laikā izdevies savākt Ls 553,31, kas tiks izmantoti paliatīvās aprūpes vajadzībām nepieciešamā elpceļu gļotu atsūcēja un inhalatoru iegādei.  

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija