Pieraksts uz Decembri:

17. novembris – uz speciālistu konsultācijām;

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00

Vispārējā bērnu slimību nodaļa saņem vērtīgu dāvinājumu

Uzņēmuma "AE Partner" pārstāvis Gints Sudmalis vērtīgo dāvinājumu nogādāja Vispārējā bērnu slimību nodaļā

Uzņēmuma „AE Partner” pārstāvis Gints Sudmalis Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās bērnu slimību nodaļas vajadzībām pasniedza vērtīgu dāvinājumu –

rokas pulsoksimetru PalmCare Plus kopā ar vairākkārt lietojamiem pulsoksimetra sensoriem, kā arī pacientu vēnu meklētāju Veinlite LED PEDI.

Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca uzskata, ka šīs ierīces nodaļā ir ļoti nepieciešamas, jo uzlabo gan mazo pacientu aprūpi, gan atvieglo mediķu darbu.

Pulsoksimetrs ir neliela un viegli lietojama ierīce, kas pacientam konstatē sirdsdarbības ātrumu un skābekļa piesātinājumu asinīs vienkārši uz pirksta uzliekot nelielu sensoru. Ar šī aparāta palīdzību mazajiem pacientiem neinvazīvā, nesāpīgā veidā iespējams konstatēt skābekļa daudzumu asinīs. Tas mediķiem palīdz sekot līdzi mazo pacientu veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā veikt korekcijas ārstēšanas procesā.

Savukārt vēnu meklētājs atvieglo procedūras tiem bērniņiem, kuriem vēnas nav tik labi redzamas, bet nepieciešams paņemt asins paraugus vai ievadīt medikamentus. Vēnu meklētājs izgaismo vēnas, kas māsām ļauj veikt manipulācijas iespējami saudzīgāk.

Nodaļas personāls saka lielu paldies uzņēmumam „AE Partner” par dāvinājumu un tūlīt jau pēc saņemšanas iemēģināja jaunos aparātus.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem