!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Pieraksts uz Maiju:

25. aprīlis – uz izmeklējumiem;

27. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Vispārējā bērnu slimību nodaļa saņem vērtīgu dāvinājumu

Uzņēmuma "AE Partner" pārstāvis Gints Sudmalis vērtīgo dāvinājumu nogādāja Vispārējā bērnu slimību nodaļā
Uzņēmuma "AE Partner" pārstāvis Gints Sudmalis vērtīgo dāvinājumu nogādāja Vispārējā bērnu slimību nodaļā

Uzņēmuma „AE Partner” pārstāvis Gints Sudmalis Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās bērnu slimību nodaļas vajadzībām pasniedza vērtīgu dāvinājumu –

rokas pulsoksimetru PalmCare Plus kopā ar vairākkārt lietojamiem pulsoksimetra sensoriem, kā arī pacientu vēnu meklētāju Veinlite LED PEDI.

 

 

Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca uzskata, ka šīs ierīces nodaļā ir ļoti nepieciešamas, jo uzlabo gan mazo pacientu aprūpi, gan atvieglo mediķu darbu.

 

Pulsoksimetrs ir neliela un viegli lietojama ierīce, kas pacientam konstatē sirdsdarbības ātrumu un skābekļa piesātinājumu asinīs vienkārši uz pirksta uzliekot nelielu sensoru. Ar šī aparāta palīdzību mazajiem pacientiem neinvazīvā, nesāpīgā veidā iespējams konstatēt skābekļa daudzumu asinīs. Tas mediķiem palīdz sekot līdzi mazo pacientu veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā veikt korekcijas ārstēšanas procesā.

 

Savukārt vēnu meklētājs atvieglo procedūras tiem bērniņiem, kuriem vēnas nav tik labi redzamas, bet nepieciešams paņemt asins paraugus vai ievadīt medikamentus. Vēnu meklētājs izgaismo vēnas, kas māsām ļauj veikt manipulācijas iespējami saudzīgāk.

 

Nodaļas personāls saka lielu paldies uzņēmumam „AE Partner” par dāvinājumu un tūlīt jau pēc saņemšanas iemēģināja jaunos aparātus.

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

08/07/2016

Dakteri Klauni sāk darbu slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija

22/03/2016

<span>Mikrobs un Ziepju Burbulīte stāsta kā pareizi mazgāt rokas</span>

Mikrobs un Ziepju Burbulīte stāsta kā pareizi mazgāt rokas