Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Vispārējā bērnu slimību nodaļa saņem vērtīgu dāvinājumu

Uzņēmuma "AE Partner" pārstāvis Gints Sudmalis vērtīgo dāvinājumu nogādāja Vispārējā bērnu slimību nodaļā
Uzņēmuma "AE Partner" pārstāvis Gints Sudmalis vērtīgo dāvinājumu nogādāja Vispārējā bērnu slimību nodaļā

Uzņēmuma „AE Partner” pārstāvis Gints Sudmalis Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās bērnu slimību nodaļas vajadzībām pasniedza vērtīgu dāvinājumu –

rokas pulsoksimetru PalmCare Plus kopā ar vairākkārt lietojamiem pulsoksimetra sensoriem, kā arī pacientu vēnu meklētāju Veinlite LED PEDI.

 

 

Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca uzskata, ka šīs ierīces nodaļā ir ļoti nepieciešamas, jo uzlabo gan mazo pacientu aprūpi, gan atvieglo mediķu darbu.

 

Pulsoksimetrs ir neliela un viegli lietojama ierīce, kas pacientam konstatē sirdsdarbības ātrumu un skābekļa piesātinājumu asinīs vienkārši uz pirksta uzliekot nelielu sensoru. Ar šī aparāta palīdzību mazajiem pacientiem neinvazīvā, nesāpīgā veidā iespējams konstatēt skābekļa daudzumu asinīs. Tas mediķiem palīdz sekot līdzi mazo pacientu veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā veikt korekcijas ārstēšanas procesā.

 

Savukārt vēnu meklētājs atvieglo procedūras tiem bērniņiem, kuriem vēnas nav tik labi redzamas, bet nepieciešams paņemt asins paraugus vai ievadīt medikamentus. Vēnu meklētājs izgaismo vēnas, kas māsām ļauj veikt manipulācijas iespējami saudzīgāk.

 

Nodaļas personāls saka lielu paldies uzņēmumam „AE Partner” par dāvinājumu un tūlīt jau pēc saņemšanas iemēģināja jaunos aparātus.

 

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija