!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Pieraksts uz Maiju:

25. aprīlis – uz izmeklējumiem;

27. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Centra sākumskolas bērnu labie darbi Liepājas Reģionālai slimnīcai

16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas tika nogādātas slimnīcas Bērnu nodaļas slimajiem bērniem.
16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas tika nogādātas slimnīcas Bērnu nodaļas slimajiem bērniem.

Liepājas Centra sākumskolas 2.B klases (29 bērni, audzinātāja Ilze Žimante) un 2.C klases (27 bērni, audzinātāja Rita Berķe) skolēni „Labo darbu nedēļā” nolēma palīdzēt Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļai.

 

Skolēni zīmēja un rakstīja vēlējumus slimajiem, vientuļajiem bērniem, lai iepriecinātu un radītu prieku ikvienam sasirgušajam bērnam. Audzināšanas stundā pārrunājām, kā varētu iepriecināt slimnīcā nonākušos bērnus. Skolēni pastāstīja, ka arī pašiem ir gadījies gulēt slimnīcā. Tas ir skumji, bet mūsu mazie skolēni nolēma iepriecināt slimos bērniņus.

 

Slimnīcā veseļojas arī tādi bērni, kuriem nav vecāku, nav neviena, kas viņus samīļotu. Sarūpētajās dāvaniņās katrs skolēns ielika daļiņu no sava sirds siltuma.

 

2.B klases skolniece Paula Blizņeca pastāstīja, ka viņas māmiņa strādā par galveno māsiņu Liepājas slimnīcas Bērnu nodaļā. Sazinājāmies ar Paulas mammu un sākām darbu.

 

Bērni nesa uz skolu grāmatas: krāsojamās, stāstu un pasaku, dažādas enciklopēdijas, kā arī spēles, rotaļlietas, zīmuļus, flomāsterus, drēbītes un citas noderīgas lietas.

 

16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas nogādājām Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļas slimajiem bērniem.

 

Skolēni iesaistījās arī citos labdarības darbos. Liepājas Pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmei „Lauvas sirdis” nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem tika saziedotas dažādas noderīgas lietas: suņu, kaķu barība, rotaļlietas, siltas segas un daudz kas cits. Skolēni zīmēja arī zīmējumus. Bērni palīdzēja arī vientuļajiem pensionāriem, sarūpējot arī viņu mājdzīvniekiem barību.

 

 

 

Audzinātāja Ilze Žimante

linija4

linija2

Foto galerijas

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

08/07/2016

Dakteri Klauni sāk darbu slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija

22/03/2016

<span>Mikrobs un Ziepju Burbulīte stāsta kā pareizi mazgāt rokas</span>

Mikrobs un Ziepju Burbulīte stāsta kā pareizi mazgāt rokas