Centra sākumskolas bērnu labie darbi Liepājas Reģionālai slimnīcai

16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas tika nogādātas slimnīcas Bērnu nodaļas slimajiem bērniem.

Liepājas Centra sākumskolas 2.B klases (29 bērni, audzinātāja Ilze Žimante) un 2.C klases (27 bērni, audzinātāja Rita Berķe) skolēni „Labo darbu nedēļā” nolēma palīdzēt Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļai.

Skolēni zīmēja un rakstīja vēlējumus slimajiem, vientuļajiem bērniem, lai iepriecinātu un radītu prieku ikvienam sasirgušajam bērnam. Audzināšanas stundā pārrunājām, kā varētu iepriecināt slimnīcā nonākušos bērnus. Skolēni pastāstīja, ka arī pašiem ir gadījies gulēt slimnīcā. Tas ir skumji, bet mūsu mazie skolēni nolēma iepriecināt slimos bērniņus.

Slimnīcā veseļojas arī tādi bērni, kuriem nav vecāku, nav neviena, kas viņus samīļotu. Sarūpētajās dāvaniņās katrs skolēns ielika daļiņu no sava sirds siltuma.

2.B klases skolniece Paula Blizņeca pastāstīja, ka viņas māmiņa strādā par galveno māsiņu Liepājas slimnīcas Bērnu nodaļā. Sazinājāmies ar Paulas mammu un sākām darbu.

Bērni nesa uz skolu grāmatas: krāsojamās, stāstu un pasaku, dažādas enciklopēdijas, kā arī spēles, rotaļlietas, zīmuļus, flomāsterus, drēbītes un citas noderīgas lietas.

16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas nogādājām Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļas slimajiem bērniem.

Skolēni iesaistījās arī citos labdarības darbos. Liepājas Pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmei „Lauvas sirdis” nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem tika saziedotas dažādas noderīgas lietas: suņu, kaķu barība, rotaļlietas, siltas segas un daudz kas cits. Skolēni zīmēja arī zīmējumus. Bērni palīdzēja arī vientuļajiem pensionāriem, sarūpējot arī viņu mājdzīvniekiem barību.

Audzinātāja Ilze Žimante

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017