Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Centra sākumskolas bērnu labie darbi Liepājas Reģionālai slimnīcai

16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas tika nogādātas slimnīcas Bērnu nodaļas slimajiem bērniem.
16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas tika nogādātas slimnīcas Bērnu nodaļas slimajiem bērniem.

Liepājas Centra sākumskolas 2.B klases (29 bērni, audzinātāja Ilze Žimante) un 2.C klases (27 bērni, audzinātāja Rita Berķe) skolēni „Labo darbu nedēļā” nolēma palīdzēt Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļai.

 

Skolēni zīmēja un rakstīja vēlējumus slimajiem, vientuļajiem bērniem, lai iepriecinātu un radītu prieku ikvienam sasirgušajam bērnam. Audzināšanas stundā pārrunājām, kā varētu iepriecināt slimnīcā nonākušos bērnus. Skolēni pastāstīja, ka arī pašiem ir gadījies gulēt slimnīcā. Tas ir skumji, bet mūsu mazie skolēni nolēma iepriecināt slimos bērniņus.

 

Slimnīcā veseļojas arī tādi bērni, kuriem nav vecāku, nav neviena, kas viņus samīļotu. Sarūpētajās dāvaniņās katrs skolēns ielika daļiņu no sava sirds siltuma.

 

2.B klases skolniece Paula Blizņeca pastāstīja, ka viņas māmiņa strādā par galveno māsiņu Liepājas slimnīcas Bērnu nodaļā. Sazinājāmies ar Paulas mammu un sākām darbu.

 

Bērni nesa uz skolu grāmatas: krāsojamās, stāstu un pasaku, dažādas enciklopēdijas, kā arī spēles, rotaļlietas, zīmuļus, flomāsterus, drēbītes un citas noderīgas lietas.

 

16. septembrī visas bērnu sarūpētās dāvanas nogādājām Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļas slimajiem bērniem.

 

Skolēni iesaistījās arī citos labdarības darbos. Liepājas Pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmei „Lauvas sirdis” nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem tika saziedotas dažādas noderīgas lietas: suņu, kaķu barība, rotaļlietas, siltas segas un daudz kas cits. Skolēni zīmēja arī zīmējumus. Bērni palīdzēja arī vientuļajiem pensionāriem, sarūpējot arī viņu mājdzīvniekiem barību.

 

 

 

Audzinātāja Ilze Žimante

linija4

linija2

Foto galerijas

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

linija3

Video galerijas

12/05/2018

Liepājā turpmāk veiks Latvijā reto laparoskopisko cirkšņa trūces operāciju

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija