Vispārējai bērnu slimību nodaļai dāvinās daudzfunkcionālus krēslus

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_buk_buc.jpg

Individuālais  komersants Jānis Volks Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļai  13.11.15.  pulksten 16.00 dāvinās divus daudzfunkcionālus mazuļu pabarošanas krēsliņus “Buk Buc”.

Bērnu krēsls “Buk Buc” izgatavots no bērza saplākšņa. Krēsla funkcija mainās pēc viena pagrieziena uz vienu vai otru pusi. Lietojot ikdienā, priekšrocība ir tā, ka tas nav jāpārskrūvē vai kā citādi jāpārveido. Krēsls lietojams trīs dažādos veidos:  mazuļa pabarošanai pie galda, kā šūpuļkrēsls, kā krēsls ar galdiņu.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis