Lāči un hokejisti dodas pie mazajiem pacientiem

Mazie pacienti tika pie milzīgajiem rotaļu lāčiem, un priecīgi pārsteigti bija gan bērni, gan viņu vecāki.

HK „Liepāja” un HK „Kurbads” Lāču spēles laikā laukumā samestās rotaļlietas šodien (16.12.15.) aizceļoja uz Liepājas Reģionālo slimnīcu.

HK „Liepāja” pārstāvēja pirmā gola autors Guntis Pujāts, komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs, vārtsargs Nils Grīnfogels un galvenais treneris Igors Ļebedevs. KIA automašīnas, kuras līdzjutēji varēja redzēt laukumā, šodien veda gan sportistus, gan rotaļlietas.

SIA „Ardala” filiāles vadītājs Kristaps Lagzdiņš vest sportistus šodien uzskatīja par godu un jau ar nepacietību gaida nākošo Lāču spēli.

Liepājas Reģionālajā slimnīcā hokejistus sagaidīja tās valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks, galvenā māsa Solvita Urbanoviča un medicīniskais personāls. Pirmie mazie pacienti tika pie milzīgajiem rotaļu lāčiem, un priecīgi pārsteigti bija gan bērni, gan viņu vecāki.

HK „Liepāja” novēl bērniem sportot un neslimot, bet, ja nu tā ir gadījies, tad ziniet – no slimnīcas izrakstoties, rotaļlieta būs jūsējā!

Simona Laiveniece
HK Liepāja preses sekretāre

10/05/2018

M.Kraule un A.Saksena veic laparoskopisku operāciju bērnam. Foto - Dainis Ģelzis