!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Pieraksts uz Maiju:

25. aprīlis – uz izmeklējumiem;

27. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Pirmklasnieki dāvina Ziemassvētku kartiņas Bērnu nodaļai

Ziemassvētku apsveikuma kartiņas skolotājas Ināra Knitnere (no kreisās) un Ilze Poņemecka nogādāja bērnu nodaļā, lai ikviens tās varētu paņemt.
Ziemassvētku apsveikuma kartiņas skolotājas Ināra Knitnere (no kreisās) un Ilze Poņemecka nogādāja bērnu nodaļā, lai ikviens tās varētu paņemt.

Pagājušās nedēļas nogalē (18.12.15.) slimnīcā ieradās Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas 1.a un 1.b klases audzinātājas Ināra Knitnere un Ilze Poņemecka, lai nodotu bērnu izgatavotās apsveikuma kartiņas un sarūpētās šokolādītes Bērnu nodaļas mazajiem pacientiem.

 

Skolotājas pastāstīja, ka kartiņas tapušas Ziemassvētku radošo darbnīcu laikā. To izgatavošanā piedalījās ne tikai skolēni, bet arī viņu vecāki. „Bērni kopā ar vecākiem grieza, līmēja un zīmēja apsveikuma kartiņas, lai iepriecinātu tos mazuļus, kuri šajos svētkos nonākuši slimnīcā,” teica Ināra Knitnere. „Varēja redzēt ar kādu prieku tieši vecāki iesaistījās šajā pasākumā. Visticamāk, ka šķēres un līme nebija ņemtas rokās vai veselu mūžību,” piebilda Ilze Poņemecka. Pedagoģes skaidroja, ka bērni vēl ir mazi, bet, ja pirms tam pastāsta - kāpēc tas tiek darīts, ka ar šādu kartiņu iespējams kādam citam sagādāt prieku, tad pirmklasnieki iesaistās labprāt un līdzi aicina pat visu ģimeni.

 

Pēc padarītā priecīgi bijuši gan bērni un viņu vecāki, gan pedagogi. „Arī nākošajā gadā mēs labprāt to darītu, jo arī bērni un vecāki tam piekrita,” teica skolotājas.

 

 

 

INDRA GRASE

SIA „ Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

linija4

linija2

Foto galerijas

21/02/2017

Bērnu nodaļa saņem dāvinājumu no AE Partner darbiniekiem

08/07/2016

Dakteri Klauni sāk darbu slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/02/2018

Latvijā gripas epidēmija

22/03/2016

<span>Mikrobs un Ziepju Burbulīte stāsta kā pareizi mazgāt rokas</span>

Mikrobs un Ziepju Burbulīte stāsta kā pareizi mazgāt rokas