Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Piešķirts valsts apbalvojums ķirurgam Viesturam Rozītim

P2140085
Ķirurgs Viesturs Rozītis kopā ar kolēģi Māri Naļivaiko veic kuņģa apiešanas operāciju, kas pacientam palīdzēs samazināt svaru.
Par godu valsts svētkiem Valsts prezidenta kancelejas Ordeņu kapituls nolēmis piešķirt valsts apbalvojumu - Atzinības krusta piekto šķiru Liepājas Reģionālās slimnīcas vadošajam ķirurgam Viesturam Rozītim, ņemot vērā V. Rozīša ieguldīto darbu un pašatdevi Liepājas Reģionālās slimnīcas attīstībā un iedzīvotāju veselības uzlabošanā.

 

Dr. V. Rozīša profesionālā darbība ļāvusi Liepājas Reģionālās slimnīcas Ķirurģijas nodaļai kļūt par visaugstāk attīstīto ķirurģijas nodaļu ārpus Rīgas, turklāt lielākā daļa no šobrīd strādājošajiem ķirurgiem ir viņa audzēkņi. Dr. V. Rozīša profesionālās darbības rezultātā Liepājas Reģionālā slimnīca ir kļuvusi par vienīgo bāzi ārpus Rīgas Universitāšu klīnikām, kurā atļauta jauno ķirurgu apmācība rezidentūrā. Tādējādi nodrošinot jaunu medicīnas darbinieku piesaisti slimnīcai un uzlabojot pacientu apkalpošanas kvalitāti un plašāku ķirurģisko pakalpojumu klāstu pieejamību Kurzemes reģionā.

 

Ar savu darbu un personīgo piemēru Dr. V. Rozītis ir panācis, ka slimnīcā tiek nodrošināta augsta līmeņa ķirurģiskā palīdzība ikvienam pacientam. Pēdējo desmit gadu laikā Dr. V. Rozītis devis ievērojamu ieguldījumu onkoloģiskās ķirurģijas un ķirurģiskās endoskopijas attīstīšanā Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Kā arī Dr. V. Rozīša aktīvi izvērstas ķirurģijas attīstības koncepcijas rezultātā, Liepājas Reģionālā slimnīcā pirmo reizi Latvijas valsts pastāvēšanas laikā ārpus Rīgas klīnikām ir izveidota aktīvi funkcionējoša asinsvadu ķirurģijas nozare. Minētie medicīniskie pakalpojumi ir pieejami visiem Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, būtiski uzlabojot pieejamību veselības aprūpes pakalpojumiem.

 

Dr. V. Rozītis ir bijis ilggadējs Latvijas Ķirurgu asociācijas valdes loceklis un sertifikācijas komisijas loceklis.

No 2000. līdz 2004. gadam Dr. V. Rozītis bijis Baltijas Ķirurgu asociācijas prezidents un 2004. gadā organizējis Baltijas Ķirurgu asociācijas kongresu Liepājā. 2005. gada 18. martā (Liepājas 380. dzimšanas dienā) Dr. V. Rozītis guvis plašu liepājnieku atzinību, iegūstot „Gada liepājnieka” titulu medicīnā, par vairāku jaunu operāciju tehniku ieviešanu, klīniskajiem pētījumiem jaunu zāļu aprobācijā un Baltijas ķirurgu 2004. gada kongresa organizēšanu Liepājā.

 

Paralēli ķirurga ikdienas darbam, Dr. V. Rozītis papildina savas zināšanas un prasmes apmācībās (asinsvadu ķirurģija, onkoloģija, mazinvazīvā ķirurģija u.c.), gan tepat Latvijā, gan ārvalstīs. No 2006.gada ārsts īpaši interesējas par bariatriskās ķirurģijas jomu un Liepājas Reģionālajā slimnīcā veiktas jau vairākas svara samazināšanas operācijas, kas uzlabo dzīves kvalitāti pacientiem ar lielu lieko svaru.

 

Dakterim V. Rozītim piemīt ļoti liela atbildības sajūta par katru nodaļā ievietoto pacientu. Ar savu darbu un cilvēcīgo attieksmi Dr. V. Rozītis iemantojis lielu pacientu uzticību un vairāk kā pusotrs tūkstotis pacientu katru gadu no Kurzemes un citiem Latvijas reģioniem izmanto viņa vadītās nodaļas pakalpojumus.

 

Dr. V. Rozītis kopš 1987. gada pilda Liepājas pilsētas Centrālās un vēlāk Liepājas Reģionālās slimnīcas galvenā ķirurga amata pienākumus, nesavtīgi un pašaizliedzīgi uzņemoties fizisko un morālo atbildību par Liepājas un tās apkārtnes iedzīvotāju veselību un dzīvību. Liepājas pilsētas Centrālas slimnīcas attīstības sākumā Dr. V. Rozītis bija pirmais, kurš veicināja jaunu ķirurģisko operāciju un medicīnas tehnoloģiju ieviešanu abdominālajā, asinsvadu ķirurģijā un uroloģijā.

 

1975. gadā Dr. V. Rozītis sācis strādāt par ķirurgu Valmieras Centrālajā slimnīcā pieredzējušā ķirurga Alvila Freimaņa vadībā. 1987. gadā LPSR galvenais ķirurgs Vilis Purmalis nosūtīja V. Rozīti kā perspektīvu, augsti kvalificētu speciālistu uz Liepājas pilsētas Centrālo slimnīcu darbā par Ķirurģijas nodaļas vadītāju, ko viņš turpina darīt joprojām.

 

linija4

linija2

Foto galerijas

14/02/2011

kuņģa samazināšanas operāciju veic ķirurgi V. Rozītis un M. Naļivaiko

14/02/2011

Asinsvadu operāciju veic ķirurgs A. Brūveris

linija3

Video galerijas