Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Par slimnīcu

c_297_145_16777215_00___images_strv_lrs_korpus.jpg

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” - lielākais stacionārs un diagnostikas centrs Kurzemē, kas sniedz daudzprofilu neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību.


Liepājas Reģionālā slimnīca ir lielākais daudzprofilu medicīniskās aprūpes centrs Kurzemē, kur gadā gan stacionāro, gan ambulatoro aprūpi saņem ap 50 000 pacientu, veic ap 5000 operāciju un pasaulē nāk ap1000 jaundzimušo!

 

Mēs esam vienīgā ārstniecības iestāde ārpus Rīgas, kas bez tādām programmām kā invazīvā kardioloģija, jaundzimušo reanimācija u. c., ko piedāvā arī citas reģionālās slimnīcas, spējam piedāvāt vēl tādas unikālas programmas kā mugurkaula ķirurģija, asinsvadu ķirurģija, mikroķirurģija.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas


Vīzija: moderns, uz biznesa pamatiem balstīts uzņēmums ar labu reputāciju, kurš nodrošina iedzīvotājiem veselības aprūpes pakalpojumus ar augstu klientu apkalpošanas līmeni, augstiem kvalitātes standartiem un augstu darbinieku apmierinātības līmeni.

 

Misija: nodrošināt reģionālas slimnīcas statusam atbilstošu pacientu ārstēšanu, aprūpi un izglītošanu ierobežotu finanšu un cilvēkresursu apstākļos. Piesaistīt un audzināt jaunos ārstus un māsas tālākai slimnīcas attīstībai. Realizēt valsts un Liepājas pašvaldības veselības aprūpes attīstības plānos paredzēto infrastruktūras uzlabošanu un cilvēkresursu attīstību piesaistot pašvaldības, valsts un Eiropas Savienības līdzekļus.

 

Vērtības - Atbildība, Zināšanas, Vēlme mainīties, Koleģialitāte, Orientācija uz klientu.

 

Par slimnīcu


SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, savulaik Liepājas pilsētas Centrālā slimnīca atrodas Slimnīcas ielā 25. 1986. gada 19. februārī notika jaunceltnes svinīgā atklāšana, bet pēdējo un galīgo aktu par jaunās slimnīcas nodošanu ekspluatācijā tā laika atbildīgās amatpersonas parakstīja 1986. gada 30. septembrī. Tolaik, kad pašvaldībā lēma par jaunas slimnīcas celtniecības nepieciešamību, pirmā tās atrašanās vieta bija noteikta Tankistu ielā 37. Bija paredzēts celt medicīnas iestādi ar 300 gultasvietām. Aptuveni pēc gada Izpildkomitejas vadība tomēr par labāku atzina citu vietu – to, kur slimnīca atrodas patlaban, un ar 1971. gada 21. maija lēmumu to šeit arī sāka celt.

 

2007.gada martā Liepājas pilsētas dome pieņēma lēmumu par pašvaldības iestādes „Liepājas pilsētas centrālā slimnīca” reorganizāciju. 2007.gada 7.martā Uzņēmumu reģistrā tiek reģistrēta SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”.

 

2011. gada februārī Liepājas Reģionālajā slimnīcā sākās vērienīga rekonstrukcija, kas pabeigta 2014. gada 5. septembrī. Rekonstrukcijas gaitā slimnīca ir ieguvusi ne tikai jaunu ārējo izskatu, uzlabojot energoefektivitāti, bet vizuāli un kvalitatīvi ir mainījušās arī iekštelpas. Rekonstrukcijas vairāku kārtu gaitā slimnīcai ir uzbūvēta jauna piebūve, kurā atrodas Konsultatīvā nodaļa, Latvijā vienas no modernākajām operāciju zālēm un plašs dienas stacionārs, ir izbūvēts jauns dzemdību bloks, kam līdzās atrodas Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļa, pie jaunām telpām tikusi Reanimācijas un Radioloģijas nodaļa, kā arī rekonstruētas nodaļas, kas atrodas no 3. līdz 12. stāvam. Tur izbūvētas tipveida nodaļas ar mūsdienīgu plānojumu. Projekta realizācijas gaitā iegādāta arī jauna un mūsdienīga diagnostikas un ārstēšanas aparatūra.

 

Veicot slimnīcas rekonstrukciju, daudz ir domāts arī par slimnīcas darbinieku ērtībām. Viņu vajadzībām nodaļās ir atvēlētas telpas atpūtas zonai, slimnīcas pagrabstāvā izbūvētas ģērbtuves un dušas, ir izveidota speciāla automašīnu stāvvieta un arī velosipēdu novietne. Autostāvvieta izbūvēta un vēlāk paplašināta arī pacientu un apmeklētāju ērtībām. Līdz ar to Liepājas Reģionālā slimnīca, kas celta 1986. gadā, pārvērtusies līdz nepazīšanai.

 

Kopējās rekonstrukcijas darbu izmaksas ir 20 miljoni eiro, no kuriem 85% ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums.

 

Laikam ejot slimnīcai ir bijuši vairāki galvenie ārsti: Oļegs Timofejevs (1983.g. – 1986.g.), Miervaldis Vītoliņš (1986.g. – 1990.g.), Egils Freidenfelds (1991.g. – 2006.g.). Pēc reorganizācijas 2007. gadā slimnīcā tika izveidota valde un par tās priekšsēdētāju iecelts Juris Bārzdiņš (2007.g. – 2010.g.), bet kopš 2010. gada 29. novembra valdes priekšsēdētāja pienākumus pilda Edvīns Striks.