Informācija par personas datu apstrādi darbinieku atlasē iesaistītajiem pretendentiem

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, adrese: Slimnīcas iela 25, tālrunis: 63403222, elektroniskā pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Personas datu aizsardzības speciālista tālrunis: +371 28664223, adrese: Slimnīcas iela 25, elektroniskā pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – darbinieku atlases procesa nodrošināšana un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšana. Datu apstrādes ietvaros tiks apstrādāti Jūsu personas dati, kurus būsiet iekļāvuši savā CV un citos dokumentos, ko būsiet nosūtījuši pretendējot uz vakanto amatu.

Tiesiskais pamats Jūsu personas datu apstrādei ir:

• Juridisku pienākumu izpilde (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta c)apakšpunkts, Darba likums u.c. normatīvie akti, kas reglamentē darba tiesiskās attiecības);

• Pārziņa leģitīmās intereses (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f)apakšpunkts).  Saņemot pretendenta pieteikumu Pārzinim rodas tiesiska interese apstrādāt pretendenta saņemto pieteikumu, izvērtējot tajā̄ sniegto informāciju, organizējot pārrunu procedūru, veicot pārrunas un nodrošinoties ar pierādījumiem, kas pamato attiecīgā procesa tiesisku norisi. Strīdus gadījumā̄ atlases procesā iegūtā informācija var tikt izmantota, lai atspoguļotu attiecīgā procesa tiesisku norisi.

Personas datu iespējamie saņēmēji – SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” Personāla vadības daļa, attiecīgās struktūrvienības vadītājs, IT daļa (informācijas un komunikācijas resursu administrēšanas nodrošināšanai) un SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” apstrādātāji.

Jūsu personas dati tiks glabāti līdz konkrētā atlases procesa noslēgšanai. Gadījumā, ja Jūsu datus vēlēsimies saglabāt ilgāku laiku, Jums tiks prasīta piekrišana.

Informējam, ka Jums kā datu subjektam ir tiesības:

1. pieprasīt pārzinim piekļūt Jūsu kā datu subjekta apstrādātajiem personas datiem, lūgt neprecīzo personas datu labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu Jūsu lūgumam, likumā noteiktajos gadījumos lūgt Jūsu personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret apstrādi;
  2. vērsties pie datu aizsardzības speciālista visos jautājumos, kas saistīti ar personas datu apstrādi;
  3. iesniegt sūdzību par nelikumīgu Jūsu personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijā.