Pieraksts uz Februāri:

Jaunumu arhīvs

Kārtējais AE Partner dāvinājums nonāk pie pacientes

Vairāk

Uzņēmuma “AE Partner” pārstāvji Alise Štāla, Gints Sudmalis, Arturs Ivanovs, un Arturs Plotnieks Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējai bērnu slimību nodaļai kā dāvinājumu pasniedza skābekļa koncentratoru.

Marija Kraule: Liepājā ir ērta dzīve un daudz darba

Vairāk

Liepājnieki ir patiešām priecīgi, ka Liepājas reģionālajā slimnīcā atkal ir bērnu ķirurgs. Tā ir Marija Kraule. Pirms tam viņa labu pieredzi ieguvusi, strādājot Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Vairāk

Rehabilitācija palīdz atgriezties pilnvērtīgā dzīvē

Vairāk

No Liepājas Reģionālās slimnīcas atklāšanas brīža tajā darbojas arī Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļa, kas turpina savulaik Liepājā tik pieprasītas kurortoloģijas tradīcijas.

2018. gadā Liepājas slimnīcā pirmais jaundzimušais - meitenīte

Vairāk

Pirmais šī gada bērniņš Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nācis 2.janvārī pulksten 8.55 (3.915 kg, 54 cm). Jaundzimušajai dots vārdiņš Natālija un viņa ir otrais bērniņš liepājnieku  Jeļenas Liberovas un Vladimira Naidjoniševa ģimenē. Mājās māsiņu gaida brālītis Vladimirs (gadu un sešus mēnešus vecs).

Vairāk

Zinaīda Štara: "Plaušu vēzis - bīstams, bet ārstējams"

Vairāk

Plaušu vēzis stabili ieņem vienu no pirmajām vietām saslimstības biežuma ziņā starp ļaundabīgajiem audzējiem ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Kā liecina statistika, pēdējo desmit gadu laikā Latvijā ik gadus ar to saslimst vairāk nekā tūkstotis cilvēku, turklāt lielai daļai slimību diagnosticē jau vēlīnā stadijā.

Vairāk

Kardiostimulators palīdz sirdij strādāt pareizi

Vairāk

Cilvēks dzīvo tik ilgi, kamēr funkcionē viņa sirds. Sirdij saraujoties, mūsu organisms tiek nodrošināts ar asinīm un tātad arī ar nepieciešamo skābekli un barības vielām. Taču ne mazums cilvēku sirgst ar dažādām sirds slimībām, un viņiem ir nepieciešami sirds stimulatori.

Vairāk

Mērķterapija – metastātiska nieru vēža ārstēšanai

Vairāk

Ja nieru vēža gadījumā ir attīstījušās metastāzes, audzējs visbiežāk vairs nav operējams, tāpēc jāmeklē citas ārstēšanas iespējas. Viena no tām ir mērķterapija.Par mērķterapijas izmantošanu stāsta Liepājas reģionālās slimnīcas Ķīmijterapijas/hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas virsārste Zinaida Štara.

Vairāk

Vienā pārbaudē viss par sirds veselību

Vairāk

Latvijas ārsti tāpat kā viņu kolēģi citur pasaulē sirds un asinsvadu veselības pārbaudei sākuši pielietot mūsdienīgu un modernu izmeklēšanas metodi – neinvazīvo kardiālo sistēmu. Pārbaudes notiek nesāpīgi un bez iejaukšanās cilvēka organismā. Ar jauno izmeklēšanas metodi iepazīstina Liepājas Reģionālās slimnīcas kardioloģe Iveta Šime.

Ingūna Ķuda - viena no labākajām šī gada vecmātēm

Vairāk

Nu jau ceturto gadu pēc kārtas žurnāls "Mans Mazais" aicina iedzīvotājus pieteikt Latvijas vecmātes titulam "Gada vecmāte 2017". Arī Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Ingūna Ķuda ir šī gada desmit finālistu vidū – viņu pieteikusi liepājniece Sandra Plostniece.

Vairāk

Maina pierakstu kārtību bērniem pie zobārsta

Vairāk

Liepājas Zobārstniecības poliklīnikā pieraksts bērniem uz valsts apmaksātiem plānveida zobārstniecības pakalpojumiem šodien (31.10.2017.) tiks veikts tikai uz diviem mēnešiem – novembri un decembri.

Vairāk

Zināt svarīgākos sirds veselības mērījumus

Vairāk

Sirds asinsvadu slimības ir ļoti nozīmīga sabiedrības veselības problēma un ir izplatītākais nāves cēlonis Latvijā. Par mūsdienīgām ārstēšanas iespējām un vienkāršiem veselības mērījumiem, kas signalizē par šo slimību tuvošanos, stāsta Liepājas Reģionālās slimnīcas invazīvais kardiologs Valters Stirna.

Vairāk

Topošie medicīnas speciālisti izraugās turpmāko darba vietu

Vairāk

Svētdien Liepājas Reģionālo slimnīcu kuplā pulkā apmeklēja Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas studenti, lai iepazītos ar medicīnas iestādi, kā iespējamo darba vietu nākotnē, kā arī, lai uzzinātu par tām iespējām, ko slimnīca var piedāvāt topošajiem medicīnas speciālistiem.