Pieraksts uz Maiju:

Jaunumu arhīvs

26. aprīlis – „Diena bez lifta” visā Eiropā

Vairāk

59% no Eiropas populācijas vingro vai nodarbojas ar sportu vai nu reti, vai nekad (saskaņā ar Eurobarometer 2014 pētījumu). Pēc Pasaules Veselības Organizācijas datiem, fizisko aktivitāšu trūkums nodara lielu kaitējumu mūsu veselībai.

Vairāk

Atklās fotogrāfa Pauļa Cīruļa fotoizstādi „Tā ir bijis”

Vairāk

27. aprīlī plkst. 17 Liepājas muzeja ekspozīcijā K. Ukstiņa ielā 7/9 atklās Rīgas Medicīnas institūta fotogrāfa Pauļa Cīruļa foto izstādi “Tā ir bijis”. Izstāde būs apskatāma līdz 4. jūnijam. Ieeja bez maksas.

Vairāk

Iestājoties siltākam laikam, aicina piesargāties no ērcēm

Vairāk

Laikam kļūstot siltākam, no miega ir modušās ērces. Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrība līdzdalības daļa aicina iedzīvotājus piesargāties no ērcēm.

Pavasara un vasaras laikā daudzi dodas atpūsties ārpus mājām. Lai šī atpūta tiktu izbaudīta ar prieku, aicinām, dodoties pie dabas, ievērot piesardzību.

Vairāk

Mediķus aicina izmantot E-veselības mācību materiālus

Vairāk

Lai nodrošinātu atbalstu e-veselības lietošanas uzsākšanai un pilnvērtīgai sistēmas lietošanai, Nacionālais veselības dienests (NVD) ir izstrādājis mācību materiālus  ārstiem un farmaceitiem. Materiālos ir ietvertas un soli pa solim aprakstītas dažādu e-veselības pakalpojumu lietošanas instrukcijas.

Vairāk

Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

Vairāk19.martā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks apciemoja un sveica Liepājas pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā, jaundzimušos mazuļus un viņu vecākus.

Vairāk

Līga Priedena izvirzīta titulam „Gada liepājnieks - 2016”

Vairāk

Kā ik gadu, Liepājas iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas, iestādes un uzņēmumi varēja ieteikt kandidātus titulam "Gada liepājnieks 2016" - cilvēkus, kuru veikums vai notikums ar viņu aktīvu līdzdalību 2016. gadā Liepājā bijis īpaši spilgts un pamanāms.

Vairāk

Bērnu slimību nodaļa saņēmusi dāvinājumu

Vairāk

Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējā bērnu slimību nodaļa saņēmusi kārtējo dāvinājumu no uzņēmuma AE Partner darbiniekiem, kuri šajā reizē mazajiem pacientiem sarūpējuši divus infrasarkano staru auss termometrus un trīs elektroniskos svarus.

Vairāk

Kad bērnam doties pie higiēnista vai zobu ārsta

Vairāk

Kurš gan no mums nevēlas veselus un skaistus zobus, kurus atklāt žilbinošā smaidā. Taču zobu un mutes dobuma veselība ir arī būtiska cilvēka vispārējās veselības sastāvdaļa.

Vairāk

Veikta magnētiskās rezonanses iekārtas modernizācija

Vairāk

SIA “Vizuālā diagnostika” ar prieku informē, ka šī gada februāra sākumā datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses kabinetā Liepājā (SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” telpās) tika veikti magnētiskās iekārtas modernizācijas darbi.

Vairāk

Liepājas Reģionālā slimnīca - „Gada slimnīca – 2016”

Vairāk

Lai godinātu medicīnas speciālistus un teiktu paldies par ieguldīto darbu Latvijas iedzīvotāju veselības veicināšanā, Latvijas Ārstu biedrība ik gadu februārī pasniedz „Gada balvu medicīnā”. Pasākums ir ieguvis popularitāti kā mediķu, tā arī pacientu vidū, kļūstot par medicīnas nozares nozīmīgu notikumu.

Vairāk

Liepājas slimnīcā noteikta gripas karantīna

Vairāk
Sakarā ar to, ka palielinājusies saslimstība ar akūtām vīrusu infekcijām, to skaitā arī ar gripu, sākot no š. g. 2. februāra Liepājas Reģionālajā slimnīcā noteikta gripas karantīna un stigri ierobežota apmeklētāju plūsma.

4. februāris – Pasaules Pretvēža diena

Vairāk

Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, savlaicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.