Pieraksts uz Augustu:

Jaunumu arhīvs

Slimnīca paraksta līgumu ar Rīgas Stradiņa universitāti

Vairāk

SIA „Liepājas Reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs,  Rīgas Stradiņa universitātes Padomnieku konventa loceklis Edvīns Striks un  Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors prof. Jānis Gardovskis parakstīja savstarpējās sadarbības līgumu, kas paredz studiju procesam nepieciešamās praktiskās darbības izvēršanu Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Vairāk

Papildināts valsts kompensējamo zāļu klāsts

Vairāk

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no 2017. gada 1. jūlija valsts kompensējamo zāļu saraksts būs papildināts ar 29 medikamentiem un 36 medicīniskajām ierīcēm. Tas palielinās izvēles iespējas ārstiem un pacientiem, nozīmējot zāļu terapiju. Kopumā valsts kompensējamo zāļu sarakstā no 1. jūlija būs 1658 medikamenti un 261 medicīniskā ierīce.

Mārcis Kristons: Ar astmu jokot nedrīkst

Vairāk

Astma ir viena no tām slimībām, kuru nevar izārstēt, bet ar kuru var lieliski sadzīvot. Protams, ievērojot zināmus priekšnoteikumus. Šajā procesā ir iesaistīts gan pacients pats un, ja nepieciešams, arī viņa tuvinieki, gan ārsts. Kā sadzīvot ar astmu, stāsta Liepājas reģionālās slimnīcas ārsts pneimonologs Mārcis Kristons.

Vairāk

Palūdziet ģimenes ārstam pārbaudīt nieres!

Vairāk

Līdzīgi kā lielākajai daļai ļaundabīgo audzēju, arī nieru vēzim nav izteiktu simptomu, kas norādītu par šīs slimības attīstību. Ar to lielākoties slimo cilvēki pēc piecdesmit gadu vecuma. Tas nozīmē, ka, to sasniedzot, ir lietderīgi veikt nieru veselības pārbaudes. Kam jāpievērš uzmanība un kā ārstē nieru vēzi, skaidro Liepājas Reģionālā slimnīcas Kurzemes Uroloģijas centra ārsts urologs Igors Carevs.

Invazīvajai kardioloģijai Kurzemē – 10 gadi

Vairāk

26. maijā Liepājas Reģionālās slimnīcas Sirds asinsvadu kateterizācijas laboratorija svin 10 gadu pastāvēšanas gadadienu.

Šim notikumam par godu slimnīcā notika svinīgā konference “Invazīvajai kardioloģijai Kurzemē – 10”.

Vairāk

Aicina veikt bezmaksas profilaktiskās veselības pārbaudes

Vairāk

Nacionālais veselības dienests atgādina, ka iedzīvotājiem no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas noteiktas profilaktiskās veselības pārbaudes un vakcinācija, kas sniedz iespēju uzraudzīt savu veselību, savlaicīgi pamanīt izmaiņas veselības stāvoklī un pasargāt sevi no saslimšanām.

Vairāk

Slimnīcas darbinieki saņem ministrijas apbalvojumus

Vairāk

2.maijā veselības ministre Anda Čakša pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus veselības nozares pārstāvjiem, to vidū arī Liepājas Reģionālās slimnīcas darbiniekiem.

26. aprīlis – „Diena bez lifta” visā Eiropā

Vairāk

59% no Eiropas populācijas vingro vai nodarbojas ar sportu vai nu reti, vai nekad (saskaņā ar Eurobarometer 2014 pētījumu). Pēc Pasaules Veselības Organizācijas datiem, fizisko aktivitāšu trūkums nodara lielu kaitējumu mūsu veselībai.

Vairāk

Atklās fotogrāfa Pauļa Cīruļa fotoizstādi „Tā ir bijis”

Vairāk

27. aprīlī plkst. 17 Liepājas muzeja ekspozīcijā K. Ukstiņa ielā 7/9 atklās Rīgas Medicīnas institūta fotogrāfa Pauļa Cīruļa foto izstādi “Tā ir bijis”. Izstāde būs apskatāma līdz 4. jūnijam. Ieeja bez maksas.

Vairāk

Iestājoties siltākam laikam, aicina piesargāties no ērcēm

Vairāk

Laikam kļūstot siltākam, no miega ir modušās ērces. Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrība līdzdalības daļa aicina iedzīvotājus piesargāties no ērcēm.

Pavasara un vasaras laikā daudzi dodas atpūsties ārpus mājām. Lai šī atpūta tiktu izbaudīta ar prieku, aicinām, dodoties pie dabas, ievērot piesardzību.

Vairāk

Mediķus aicina izmantot E-veselības mācību materiālus

Vairāk

Lai nodrošinātu atbalstu e-veselības lietošanas uzsākšanai un pilnvērtīgai sistēmas lietošanai, Nacionālais veselības dienests (NVD) ir izstrādājis mācību materiālus  ārstiem un farmaceitiem. Materiālos ir ietvertas un soli pa solim aprakstītas dažādu e-veselības pakalpojumu lietošanas instrukcijas.

Vairāk

Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

Vairāk19.martā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks apciemoja un sveica Liepājas pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā, jaundzimušos mazuļus un viņu vecākus.