Pieraksts uz Janvāri:

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00
Jaunumu arhīvs

Maina pierakstu kārtību bērniem pie zobārsta

Vairāk

Liepājas Zobārstniecības poliklīnikā pieraksts bērniem uz valsts apmaksātiem plānveida zobārstniecības pakalpojumiem šodien (31.10.2017.) tiks veikts tikai uz diviem mēnešiem – novembri un decembri.

Vairāk

Zināt svarīgākos sirds veselības mērījumus

Vairāk

Sirds asinsvadu slimības ir ļoti nozīmīga sabiedrības veselības problēma un ir izplatītākais nāves cēlonis Latvijā. Par mūsdienīgām ārstēšanas iespējām un vienkāršiem veselības mērījumiem, kas signalizē par šo slimību tuvošanos, stāsta Liepājas Reģionālās slimnīcas invazīvais kardiologs Valters Stirna.

Vairāk

Topošie medicīnas speciālisti izraugās turpmāko darba vietu

Vairāk

Svētdien Liepājas Reģionālo slimnīcu kuplā pulkā apmeklēja Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas studenti, lai iepazītos ar medicīnas iestādi, kā iespējamo darba vietu nākotnē, kā arī, lai uzzinātu par tām iespējām, ko slimnīca var piedāvāt topošajiem medicīnas speciālistiem.

Vairāk

Mārcis Kristons: „Kontrolēta astma atvieglo dzīvi”

Vairāk

Astma ir samērā bieži sastopama elpceļu slimība, kas nereti paliek nediagnosticēta, jo pacienti nemeklē ārsta palīdzību. Savukārt laikus to diagnosticējot un koriģējot savu dzīvesveidu, slimību var ārstēt un pat panākt stāvokli, kad zāles vairs nav vajadzīgas. Par iespējām pacientiem pašiem kontrolēt savu veselības stāvokli un labi justies stāsta Liepājas Reģionālās slimnīcas ārsts pneimonologs Mārcis Kristons.

Vairāk

Nieru vēzis – viltīgs, bet veiksmīgi ārstējams

Vairāk

Lai gan nieru vēzis kopējā saslimstībā ar ļaundabīgajiem audzējiem neierindojas pirmajā trijnieka, tas ir ļoti viltīgs, tāpēc to atklāt sākotnējās stadijās ir krietni sarežģīti. Par šī ļaundabīgā audzēja ārstēšanas iespējām Latvijā stāsta Liepājas Reģionālās slimnīcas onkoloģe ķīmijterapeite, Ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas virsārste Zinaida Štara.

Vairāk

Veselīgs dzīves veids - palīdzība sirdij, lai tā būtu vesela

Vairāk

Vesela sirds – tas nozīmē iespēju dzīvot priecīgu, veiksmīgu un piepildītu dzīvi. To vēlas katrs! Kā to iemācīties un kā pacientiem būt līdzestīgiem, ja sirdij vajadzīga palīdzība, skaidro Liepājas Reģionālās slimnīcas kardioloģe Iveta Šime.

Vairāk

Pēdu problēmas – nelūgtas diabēta pavadones

Vairāk

Nekompensēts cukura diabēts ir slimība, kas kā neredzams ienaidnieks pamazām bojā visas orgānu sistēmas. Lai gan nevar teikt, ka diabēts veicinātu kaulu lūzumus vai deformācijas, to ārstēšanā tas var radīt nopietnus sarežģījumus. Kā šādos gadījumos ārstēt diabēta slimniekus, stāsta Liepājas reģionālās slimnīcas traumatologs ortopēds Māris Leitlands.

Slimnīca paraksta līgumu ar Rīgas Stradiņa universitāti

Vairāk

SIA „Liepājas Reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs,  Rīgas Stradiņa universitātes Padomnieku konventa loceklis Edvīns Striks un  Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors prof. Jānis Gardovskis parakstīja savstarpējās sadarbības līgumu, kas paredz studiju procesam nepieciešamās praktiskās darbības izvēršanu Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Vairāk

Papildināts valsts kompensējamo zāļu klāsts

Vairāk

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no 2017. gada 1. jūlija valsts kompensējamo zāļu saraksts būs papildināts ar 29 medikamentiem un 36 medicīniskajām ierīcēm. Tas palielinās izvēles iespējas ārstiem un pacientiem, nozīmējot zāļu terapiju. Kopumā valsts kompensējamo zāļu sarakstā no 1. jūlija būs 1658 medikamenti un 261 medicīniskā ierīce.

Mārcis Kristons: Ar astmu jokot nedrīkst

Vairāk

Astma ir viena no tām slimībām, kuru nevar izārstēt, bet ar kuru var lieliski sadzīvot. Protams, ievērojot zināmus priekšnoteikumus. Šajā procesā ir iesaistīts gan pacients pats un, ja nepieciešams, arī viņa tuvinieki, gan ārsts. Kā sadzīvot ar astmu, stāsta Liepājas reģionālās slimnīcas ārsts pneimonologs Mārcis Kristons.

Vairāk

Palūdziet ģimenes ārstam pārbaudīt nieres!

Vairāk

Līdzīgi kā lielākajai daļai ļaundabīgo audzēju, arī nieru vēzim nav izteiktu simptomu, kas norādītu par šīs slimības attīstību. Ar to lielākoties slimo cilvēki pēc piecdesmit gadu vecuma. Tas nozīmē, ka, to sasniedzot, ir lietderīgi veikt nieru veselības pārbaudes. Kam jāpievērš uzmanība un kā ārstē nieru vēzi, skaidro Liepājas Reģionālā slimnīcas Kurzemes Uroloģijas centra ārsts urologs Igors Carevs.

Invazīvajai kardioloģijai Kurzemē – 10 gadi

Vairāk

26. maijā Liepājas Reģionālās slimnīcas Sirds asinsvadu kateterizācijas laboratorija svin 10 gadu pastāvēšanas gadadienu.

Šim notikumam par godu slimnīcā notika svinīgā konference “Invazīvajai kardioloģijai Kurzemē – 10”.