Lattelekom mainījis tarifu plānu abonēšanas maksu

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lattelecom.jpg

Lattelecom ar 1. maiju ir pacēlis cenas visiem tarifu plāniem, izņemot "Pamata Tarifu", kas pēc Lattelecom sniegtās informācijas esot populārākais. Turpmāk visi zvani gan uz fiksētiem, gan mobiliem tīkliem maksās 0,40 eur/min, izņemot "Pamata Tarifu", kur cena saglabājas – 0,0345eur/min un savienojuma maksa 0,0172 eur/min. Vairāk info -https://www.lattelecom.lv/lv/majai/televizija/majas-talrunis/tarifu-plani/pamata-tarifi Klientiem varam ieteikt izvēlēties pie sava patreizējā pakalpojuma sniedzēja (Lattelecom) izdevīgāko tarifu plānu.