Informācija par datu apstrādi Veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanā

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, adrese: Slimnīcas iela 25, Liepāja, tālrunis: 63403222, elektroniskā pasta adrese:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Personas datu aizsardzības speciālista tālrunis: +371 28664223, adrese: Slimnīcas iela 25, elektroniskā pasta adrese:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. Datu apstrādes ietvaros varētu tikt apstrādāti šādi Jūsu personas dati – vārds, uzvārds, identifikācijas numurs, tālruņa numurs, dzīves vietas adrese, informācijas par veselības stāvokli, diagnozes, izmeklējuma rezultāti un citi dati, kuri nepieciešami personas datu apstrādes mērķa sasniegšanai.

Tiesiskais pamats Jūsu personas datu apstrādei ir pārzinim tiesību aktos noteikto juridisko pienākumu izpilde saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 9.panta 2.punkta h)apakšpunktu, Ārstniecības likumu, Ministru kabineta 2013.gada 17.decembra noteikumi Nr.1529 “Veselības aprūpes finansēšanas kārtība”un citiem spēkā esošiem normatīviem aktiem, kas regulē ārstniecības iestādes darbību.

Personas datu iespējamie saņēmēji – SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” struktūrvienības, tiesību aktos noteiktos gadījumos valsts un pašvaldību iestādes, piemēram, tiesībaizsardzības iestādes, ārstniecības procesus pārraugošās institūcijas, un SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” nolīgtie datu apstrādātāji.

Jūsu personas dati tiks glabāti saskaņā ar Ministru kabineta 2006.gada 4.aprīļa noteikumiem Nr.265 Medicīnisko dokumentu lietvedības kārtība un citiem normatīvajiem aktiem, bet ne ilgāk kā 75 gadus pēc veselības aprūpes pakalpojuma sniegšanas beigām.

Informējam, ka Jums kā datu subjektam ir tiesības:

1. pieprasīt pārzinim piekļūt Jūsu kā datu subjekta apstrādātajiem personas datiem, lūgt neprecīzo personas datu labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu Jūsu lūgumam, likumā noteiktajos gadījumos lūgt Jūsu personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret apstrādi;
  2. vērsties pie datu aizsardzības speciālista visos jautājumos, kas saistīti ar personas datu apstrādi;
  3. iesniegt sūdzību par nelikumīgu Jūsu personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijā.