Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Joprojām ierobežoti pacientu apmeklējumi slimnīcā

 

c_297_145_16777215_00___images_slimnica.jpg

Saistībā ar slimnīcā noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem COVID-19 infekcijas izplatības mazināšanā, joprojām ierobežoti pacientu apmeklējumi slimnīcā. Pacienta apmeklēšana iespējama tikai ar ārstējošā ārsta (Sociālās aprūpes nodaļā ar ārsta, ārsta palīga vai virsmāsas) saskaņojumu.

Pacientu atļauts apmeklēt bez Covid-19 testa veikšanas:

  • pacienta tuviniekiem, kuri pārslimojuši Covid-19 infekciju – līdz 6 mēnešiem (180 dienām) pēc saslimšanas, kas apstiprināta laboratorijas izmeklējumā (SARS-CoV-2 RNS tests ir bijis POZITĪVS) – jāuzrāda testa rezultāts vai sertifikāts par saslimšanu ar Covid-19 infekciju,
  • pacienta tuviniekiem, kuri pabeiguši vakcināciju pret Covid-19 infekciju – jāuzrāda derīgs vakcinācijas sertifikāts vai apliecinājums.

Pacientiem, kuri nav slimojuši ar Covid-19 infekciju un kuri nav pabeiguši vakcināciju pret Covid-19 infekciju, jāveic Covid -19 RNS tests 24-48 stundas pirms atļautā apmeklējuma – jāuzrāda Covid-19 NEGATĪVA testa rezultāts.

Pacienta tuviniekiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

 

Tuviniekiem, ierodoties apmeklēt pacientu:

  • jābūt iegādātām un pareizi uzliktām medicīniskām maskām,
  • jābūt iegādātiem un uzvilktiem apavu virsvalkiem (bahilām),
  • pēc nepieciešamības jāuzliek personāla izsniegts priekšauts vai virsvalks, ja tuvinieks palīdz darbībās ar pacientu,
  • jāveic roku dezinfekcija.

 

Mainoties epidemioloģiskajai situācijai, arī ierobežojumu pakāpe var mainīties.

 

 

Informācija iedzīvotājiem: https://covid19.gov.lv/covid-19/veseliba/veselibas-pakalpojumu-sniegsana