Pieraksts uz Aprīli:

31.05.2017. no 14:00 līdz 19.00

Edvīns Striks izvirzīts Gada liepājnieka titulam

Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks

Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks izvirzīts Gada liepājnieka titulam par ieguldījumu jaunu medicīnas pakalpojumu attīstībā un  veiksmīgu slimnīcas ēkas rekonstrukciju, piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus.

Slimnīcā pēdējo gadu laikā radīti pilnīgi jauni pakalpojumu saņemšanas apstākļi būtiski paaugstinot servisa līmeni, paplašinot medicīnisko pakalpojumu klāstu un uzlabojot to kvalitāti. Īpaša vērība pievērsta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (trepju margas un lifti aprīkoti ar Braila rakstu, ierīkotas plašas durvis bez sliekšņiem, lai pa tām var iebraukt pacienti ratiņkrēslos un māmiņas ar bērnu ratiņiem, uz grīdas novilktas košas līnijas kā norādes cilvēkiem ar redzes traucējumiem, pie slimnīcas izveidotas speciālas autostāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām). Paplašinātas, modernizētas un ar mūsdienīgu aparatūru aprīkotas telpas atbilstoši Eiropas Savienības standartiem, kas rada priekšnoteikumus, lai slimnīca kļūtu par vadošo medicīnas centru Kurzemes reģionā, kā arī  piesaistīti augsti kvalificēti speciālisti. Slimnīca nepārtraukti cenšas piesaistīt arī rezidentus, lai novērtētu viņus darbībā un redzētu, vai cilvēks ir tiesīgs strādāt reģionālā slimnīcā.

No 2016. gada 24. februāra Liepājas pilsētas domes mājas lapā norit balsošana par Populārāko Gada liepājnieku 2015, kuras laikā katram ir iespēja izteikt savas simpātijas 15 Liepājas Gada cilvēkiem, nobalsojot par to. Paralēli balsojumam piedāvāta iespēju izteikt savus personīgos vēlējumus un atzinību ikvienam no 15 izraudzītajiem titula “Gada liepājnieks 2015” ieguvējiem, aizpildot elektronisko "Pateicības vārdu anketu". Balsošana turpināsies līdz 2016. gada 4. marta, plkst. 17.00.

Kā zināms, 8. februārī noslēdzās Gada un Goda liepājnieku izvirzīšana - Domē saņemtas pavisam 128 anketas ar 84 ieteiktajām kandidatūrām. Par Gada liepājnieku saņemtas 82 anketas ar 58 kandidātiem, Goda liepājnieku – 46 anketas ar 26 kandidātiem.

Liepājnieku iesniegtās Goda un Gada liepājnieku anketas, atbilstoši konkursa nolikumam, 19. februārī izvērtēja apbalvojumu konsultatīvā padome, kurā darbojas 15 pilsētas sabiedrības dažādu nozaru pārstāvji, no kuriem liela daļa savulaik arī bijuši Goda un Gada liepājnieku godā. Galvenais kritērijs bija tas, cik nozīmīgs, pamanāms un sabiedrības atzinīgi novērtēts bijis konkrētā kandidāta veikums pilsētas labā 2015. gadā.

Padome izraudzījās Gada Liepājnieku "Top 15", kurš vēl jāapstiprina ar Liepājas domes lēmumu. Populārāko no izraudzītajiem 15 pretendentiem noteiks liepājnieki savā balsojumā.

15 Gada liepājniekus un Goda liepājnieku tradicionāli sveiks Liepājas

dzimšanas dienā - 18. martā  koncertzāles “Lielais dzintars” lielajā zālē.

Informāciju sagatavoja:

Indra Grase, slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

Gunta Jākobsone, Domes sabiedrisko attiecību speciāliste

22/12/2016

Ziemassvētku svētrīts ar mācītāju Mārtiņu Balodi

14/06/2016

Ugunsdzēsēju mācības slimnīcā

23/02/2016

Slimnīcā atgriežas apsardze

02/02/2016

Slimnīca strādā bez līguma un naudas; ģimenes ārsti briest protesta akcijām