Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīca piedalās mācībās “STORMEX 2016”

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_new.jpg

No 21. līdz 26.oktobrim visā Latvijas teritorijā norisinājās kompleksās valsts līmeņa civilās aizsardzības mācības “STORMEX 2016”, kurās tika izspēlēti dažādi apdraudējumi un pārbaudīta valsts un pašvaldību institūciju, operatīvo dienestu un citu iesaistīto organizāciju gatavība, savstarpējā sadarbība un reaģēšanas spējas katastrofu gadījumos.

 

24. oktobrī šajās mācībās piedalījās arī Liepājas Reģionālās slimnīcas atbildīgie darbinieki: valdes loceklis Andris Vistiņš, Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas vadītājs Uldis Balodis, Saimnieciskās un tehniskās nodrošinājuma daļas vadītājs Vladimirs Ļekarevs, galvenā māsa Solvita Urbanoviča, sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

 

Civilās aizsardzības mācību scenārija pamatā bija situācija, kuras laikā pāri Latvijai virzījās postošs orkāns, kura vēja spēks brāzmās sasniedza 45-48 m/s, kā rezultātā visā valstī nodarīti infrastruktūras bojājumi, novērots elektroenerģijas padeves pārtraukums, traucēta pakalpojumu pieejamība iedzīvotājiem (piemēram, ūdensapgāde, siltumapgāde).

 

Valdes loceklis Andris vistiņš informēja, ka Liepājas Reģionālā slimnīcā uzstādīts gan autonoms dīzeļģenerators, gan izveidots iekšējais avārijas elektrotīkls, kas avārijas gadījumā ar elektrību nodrošinās svarīgākās vietas slimnīcā: reanimāciju, operāciju, dzemdību zāles, perinatālo centru, liftus, avārijas apgaismojumu u. c. Tapāt papildus autonomo energoapgādi nodrošina jau 2008.g. uzstādītā koģenerācijas stacija. Līdz ar to slimnīca spēj nodrošināt akūto palīdzību slimniekiem gadījumos, kad rudens vētru dēļ slimnīcā ir elektrības pārtraukumi.

 

Mācību “STORMEX 2016” mērķis bija pārbaudīt katastrofu pārvaldīšanā iesaistīto institūciju un organizāciju rīcību un savstarpējo sadarbību valsts mēroga katastrofas gadījumā – prasmes izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumus.

 

Indra Grase

sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

04/04/2018

RSU studenti iepazīst slimnīcu

15/10/2017

RSU studenti iepazīst slimnīcu

linija3

Video galerijas

06/02/2018

Liepājā uzmanību vērš onkoloģiskajām saslimšanām

18/01/2018

Reģionālā slimnīca piedzīvos rekonstrukcijas darbus.