Pieraksts uz Septembri:

23. augusts – uz izmeklējumiem;

25. augusts – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Veikta magnētiskās rezonanses iekārtas modernizācija

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_mr_iekarta.jpg

SIA “Vizuālā diagnostika” ar prieku informē, ka šī gada februāra sākumā datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses kabinetā Liepājā (SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” telpās) tika veikti magnētiskās iekārtas modernizācijas darbi.

Modernizācijas ietvaros magnētiskās rezonanses iekārtai Siemens Magnetom Essenza tika uzstādīti jaunākie pieejamie atjauninājumi, kas ietver:

• dažādas jaunas programmas, kas atvieglo izmeklējumu attēlu rekonstruēšanu un izvērtēšanu;
  • specializētas programmas, kas uzlabo noteiktu saslimšanu diagnostiku, piemēram, neiroloģisko, asinsvadu, sirds slimību, kā arī onkoloģisko un kaulu un locītavu sistēmu saslimšanu diagnostiku;
  • iekārtas uzlabojumus, kas ļauj veikt izmeklējumus ar samazinātu trokšņu līmeni.

Papildus šiem atjauninājumiem magnētiskās rezonanses  iekārtai ir uzstādītas jaunas diagnostikai paredzētās spoles un papildus 8 signālu uztverošie kanāli (kopā iekārtai šobrīd ir 16 signālu uztverošie kanāli), kas ļauj labāk un precīzāk veikt izmeklējumus un izmeklējumu attēlu izvērtēšanu.

Modernizācijas darbu ietvaros ir veikta arī ārstniecības personāla apmācība darbam ar modernizēto magnētiskās rezonanses iekārtu.

SIA “Vizuālā diagnostika” vārdā izsakām pateicību mūsu sadarbības partneriem “Siemens” un priecājamies, ka turpmāk Kurzemes reģiona iedzīvotājiem varēsim sniegt vēl kvalitatīvākus magnētiskās rezonanses pakalpojumus!

Informāciju sagatavoja: SIA “Vizuālā diagnostika”

22/12/2016

Ziemassvētku svētrīts ar mācītāju Mārtiņu Balodi

14/06/2016